ТВОРЧА РОБОТА, НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА СКЛАДНІСТЬ, Є ЧУДОВОЮ І ПІДНЕСЕНОЮ ПРАЦЕЮ

Початкове технічне моделювання є однією з важливих ланок у задоволенні пізнавальних інтересів дитини, початковою сходинкою у підготовці школярів до майбутньої роботи у різних гуртках науково – технічного напряму.

Життя у гуртку початкового технічного моделювання  – це спроби власної творчої діяльності, розвиток пізнавальної та розумової активності дитини, засвоєння вихованцями елементарних технічних уявлень і понять. Юні  моделісти у процесі виготовлення найрізноманітніших іграшок, найпростіших авто, авіа та судномоделей оволодівають вміннями та навичками роботи з інструментами,  поглиблюють і  застосовують у практичній діяльності знання шкільної програми з математики та трудового навчання, розширюють свій технічний кругозір, розвивають логічне мислення та реалізовують свої здібності до технічної творчості.

Підсумком роботи гуртків початкового технічного моделювання є обласний конкурс – змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який проводився управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації 15 березня 2017 року на базі Центру науково – технічної творчості учнівської молоді.

У заході взяло участь 16 команд з Горохівського, Іваничівського, Камінь-Каширського, Ківерцівського, Локачинського, Луцького, Любешівського, Любомльського, Маневицького, Шацького, районів, міст Володимира-Волинського, Луцька, Ковеля, Нововолинська та ЦНТТУМ.

В програму заходу входили:

– виготовлення моделі транспортної техніки;

– виготовлення композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур;

– теоретичний залік (тестування).

Журі конкурсу – змагання відмітило активну участь та відмінну підготовку команд Іваничівського БДЮТ, Локачинського, Торчинського  БШ,   Камінь-Каширського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею №1 ім. Шабліовського, Ківерцівського ЦДЮТ та  ЦНТТУМ.

Дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації нагороджені за зайняте:

I місце – команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

II місце – команда Іваничівського будинку дитячої та юнацької творчості;

IIІ місце – команда Локачинського будинку школяра.

Вітаємо переможців обласного конкурсу – змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, бажаємо творчої наснаги, успіхів та подальших перемог.

344

Додати коментар