ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – СУЧАСНИЙ ПРОЯВ РАБСТВА

«Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані; рабство і работоргівля забороняються в усіх видах».

Загальна декларація прав людини

Згідно із статистикою Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ), торгівля людьми займає третє місце за прибутками у міжнародному злочинному світі.

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та необізнаність населення призвели до того, що й наша країна перетворилася на дешевого постачальника робочої сили в інші країни. На жаль, велика кількість українців потрапляють у тенета кримінальних структур і стають жертвами справжньої работоргівлі.

З метою підвищення рівня поінформованості дітей щодо проблеми торгівлі людьми у гуртку «Дизайн виготовлення штучних квітів» (кер. Мєлєшкова Н. В.) відбувся виховний захід – інформаційний буклет на тему: «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства».

Дедалі тривожніших масштабів набуває торгівля дітьми, у тому числі й на території України. Дітей викрадають, примушують жебракувати, використовують в порноіндустрії, а також для вилучення та трансплантації органів.

Під час виховного заходу діти ознайомилися з небезпеками, які можуть їх підстерігати та що слід знати, щоб не трапилося непоправне.  Вихованці також мали змогу висловити свою позицію щодо такого ганебного явища сучасного світу як торгівля людьми.

Пам’ятайте: обізнаність і обачність збережуть вашу гідність та життя!

592

Додати коментар