ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ У ГУРТКАХ ПТМ

Все місто повне руху

Машини вряд біжать,

Яскраво світлофори

І день, і ніч горять.

Проходь же обережно,

Свій кожен крок узгодь.

І тільки там де можна,

Дорогу переходь.

Цікаво та корисно пройшов тиждень безпеки дорожнього руху у гуртках початкового технічного моделювання. В рамках Тижня, мета якого – розширити поняття дітей про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, розвивати увагу дітей,  уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду, виховувати бажання бути в безпеці на дорогах, сприяти збереженню здоров’я та життя, продовжувати ознайомлення учнів з дорожніми знаками.

Проведено низку заходів:  бесіди: «Це повинні знати всі діти.», «Будь обережним на дорозі!», «Дорога від дому до школи.»; години спілкування «Безпека пішоходів».

 Вихованці гуртків ПТМ переглянули цікаві мультфільми на дану тематику та закріпили набуті знання практичною роботою, де власноруч виготовляли дорожні знаки, моделі світлофора та інших машин. На завершення тижня безпеки дорожнього педагоги провели розваги «Подорож Лунтіка у місто» та «Світлофор та його друзі», які допомогли дітям закріпити знання правил дорожнього руху. Гуртківці з задоволенням поринули у світ лялькового театру, де зустрілися з веселими героями, які нагадали їм правила поведінки на дорозі. Старші діти отримали позитивні емоції під час участі у іграх – естафетах.     Тиждень безпеки дорожнього руху завершився, педагоги і надалі будуть проводити роботу по закріпленню правил поведінки, адже безпека вихованців – одна з головних задач у роботі гуртків ПТМ. 

            bezpeka_na_dorozi_duda161 bezpeka_na_dorozi_duda162

bezpeka_na_dorozi_duda163 bezpeka_na_dorozi_duda164

190

Додати коментар