СВЯТКУЄМО НОВОРІЧНЕ СВЯТО РАЗОМ

Новий рік – одне з найочікуваніших свят. Це свято є міжнародним. І кожна країна має свої традиції святкування та навіть дата святкування може бути різна. У нашій країні прийнято наряджати вічнозелене дерево – ялинку, накривати святковий стіл і ходити один до одного в гості. В Китаї він називається Святом Весни і відзначається в період між 21 січня та 21 лютого. Дуже цікавий звичай в Італії! Там переконані, що в новорічну ніч треба позбуватися всього поганого й непотрібного, тому 31 грудня починають викидати різний домашній непотріб…просто у вікна. Але де б не зустрічали люди Новий рік, вони пов’язують із цим святом світлі надії, чекають від нього щось чарівного, щасливих змін.

Так, напередодні новорічної ночі – 31 грудня, вихованці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва (кер. Снітко Р.Л.), фотосправи (кер. Лукащук К.А.), інформатики (кер. Михальчук І.С.), початкового технічного моделювання (кер. Хільчук Ж.Є.),  моделювання та конструювання одягу (кер. Сива О.В.), радіоконструювання (кер. Соловенюк М.М.), мали нагоду дізнатись про традиції святкування Нового року у різних країнах світу, його символи та ознаки, назви головних персонажів свята.

Ведучі Руслана Снітко та Ірина Михальчук пограли з усіма присутніми у вікторину та різні ігри. Не оминули захід і головні герої свята – Дід Мороз та Снігуронька, які створили веселий, святковий настрій та подарували від адміністрації ЦНТТУМ солодкі подарунки.

87

Додати коментар