СПІВПРАЦЯ З ОТГ

З метою співпраці з обласним позашкільним закладом 14 листопада до Центру науково-технічної творчості учнівської молоді завітали учні  ліцею с.Колона  Павлівської сільської ради Волинської області.

Заступник директора ЦимбалюкІ.Л. ознайомив дітей з діяльністю Центру як осередком організаційно-масової роботи з дітьми та молоддю в області з науково-технічного напрямку. Для гостей були продемонстровані  лабораторії спортивно-технічного, художньо-технічного, предметно-технічного та інформаційно-технічного відділів та тематичні виставки в них. Учні мали змогу поспілкуватися з вихованцями, керівниками гуртків, адміністрацією  Центру.

З експозицією обласної виставки науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» ознайомила учнів методист КалугінаІ.М.  Директор СтельмащукІ.А. побажав  колективу ліцею успіхів, подальшої співпраці та запропонував відпочити на ковзанці «Снігова королева», де діти отримали  величезне  задоволення і це зарядило їх позитивом та хорошим настроєм.

123

Додати коментар