СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З ПРОБЛЕМИ: «ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ – ЯК ОДИН ІЗ ЧИННИКІВ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ ШКОЛЯРА»

Досвід – найкращий наставник

                                                    Вергілій

Відповідно до плану роботи Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 25 січня цього року на базі Горохівського БДЮТ було проведено семінар-практикум з проблеми: «Початкове технічне моделювання – як один із чинників розвитку особистості школяра». Заходом охоплено 25 вчителів загальноосвітніх та керівників гуртків позашкільних навчальних закладів.

Відкрив захід та звернувся з вітальним словом до учасників семінару-практикуму  начальник відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації Білик В.І. Далі було передано слово директору БДЮТ Солов’як С.І., яка розповіла про діяльність позашкільного навчального закладу, який очолює, його здобутки та досягнення.

Проблеми та перспективи впровадження інноваційних технологій в навчальних закладах району окреслила у своєму виступі Ошуркевич В.О., методист відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації.

Із питаннями зміни підходів до сучасного навчання дітей та учнівської молоді, організації інструктивно-методичної роботи, вирішення проблемних питань на засадах співпраці з педагогами навчальних закладів області виступила Бабула І.І., заступник директора з навчально-методичної роботи ЦНТТУМ.

Досвідом реалізації й поширення інноваційних форм роботи з дітьми поділилися з присутніми методист предметно-технічного відділу ЦНТТУМ Гаврилюк А.А. та завідуюча інформаційно-технічного відділу ЦНТТУМ Оксіньчук Т.В.

У цікавій формі був спланований практичний блок семінару-практикуму, а саме:  проведення майстер-класу з виготовлення виробів транспортної техніки за розгортками, демонстрація кращих робіт вихованців області.

Семінар-практикум пройшов, як насичена, плідна зустріч творчих педагогів. Учасники заходу створили підсумкове коло з окреслення спільних перспектив діяльності, поділилися своїми думками та враженнями.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

610

Додати коментар