РЯТУВАЛЬНИКИ ОЧИМА ДІТЕЙ

2 червня 2017 року відбулося нагородження переможців щорічного конкурсу дитячих робіт «Рятувальники очима дітей» серед вихованців позашкільних навчальних закладів. Урочиста церемонія пройшла в актовій залі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. З вітальним словом до присутніх звернулись Тетяна Соломіна, заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Ігор Стельмащук, директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Володимир Нестеров, начальник сектору зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області підполковника служби цивільного захисту.

Здібні дітлахи з усього краю представили на розгляд журі 178 робіт у 13-ти номінаціях. На конкурсі талановиті волиняни презентували малюнки, літературні твори, фотографії, вироби з дерева, тканини, соломи, а також моделі пожежно-рятувальної техніки й обладнання та електронні посібники.

Творчими роботами діти намагалися привернути увагу громадськості до проблем пожежної безпеки, поведінки на воді, збереження екосистем від людської недбалості, а також за допомогою своїх творчих виступів і презентацій продемонструвати наслідки надзвичайних ситуацій.

Спільні дипломи управлінь освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Державної служби надзвичайних ситуацій України у Волинській області та подарунки у різних номінаціях отримали понад сто дітей.

Для юних переможців конкурсу, педагогів та гостей свята рятувальники також організували видовищну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти», під час якої продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки. Традиційно шквал емоцій викликало гасіння умовної пожежі.

 

 

  

 

712

Додати коментар