ПОПОВНЮЄТЬСЯ КОГОРТА ЮНИХ ІНФОРМАТИКІВ

Ми живемо в епоху величезного впливу науково–технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності, тож не дивно, що зацікавленість дітей в участі саме в цьому конкурсі росте з року в рік.

7 березня відбулось нагородження учасників Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер», який покликаний винайти самих обдарованих і талановитих дітей нашої Волині. Адже, пам’ятайте, що все геніальне – просте. Просте, як шум водоспаду, порив вітру, шелест осіннього листя під ногами, міський гамір і багато іншого. Адже без цього ми не можемо уявити нашого життя, бо це воно і є. І щасливий той, хто може цим насолоджуватися! 

В цьому році в конкурсі взяли участь понад 60 вихованців інформаційно-технічного відділу ЦНТТУМ. Конкурсанти виконували цікаві завдання, що вимагали кмітливого та винахідливого застосування знань та умінь з інформатики. Двадцять чотири дитини отримали сертифікат з добрим результатом, а тридцять чотири – з відмінним, всі учасники отримали подарунки.

Нагородження пройшло як цікавий і повчальний захід. Діти розв’язували головоломки, логічні задачі та загадки, давали відповіді на цікаві запитання з інформатики, із задоволенням брали участь у рухливих конкурсах.

бобер-151

бобер-152

Отже, переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання! Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте!

277

Додати коментар