ПОЛЮВАННЯ НА ЛИСИЦЬ

Спортивна радіопеленгація, також відома як «полювання на лисиць»,  зародилась в Данії та Англії відразу після Другої світової війни. Являє собою змагання між спортсменами (від 6 до 90 років, у своїй віковій категорії), які за допомогою карти місцевості (як правило масштаб 1:15 000), компаса і радіоприймача з направленою антеною (3,5 МГц і 144 МГц, він же – «пеленгатор») повинні знайти певну кількість радіопередавачів в лісі. Мета змагання – знайти задану кількість «лисиць» (як правило, 5) за найменший час. Участь у змаганнях вимагає не тільки значного фізичного, а й розумового тренування.

З 18 по 19 травня 2016 року на території лісового масиву села Гаразджа Луцького району відбулися обласні змаганнях учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. Організаторами заходу були управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації спільно з Центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

В змаганнях взяло участь 9 команд, 37 учасників із 4 районів, 3 міст області, Центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Волинського обласного спортивно-технічного клубу товариства сприяння оборони України.

Змагання проходили два дні:

1-й день – забіг на діапазоні 144-145 мГц;

2-й день – забіг на діапазоні 3,5 мГц.

Незважаючи на погодні умови, всі учасники залишились задоволені, бо комусь вперше вдалося пройти дистанцію, а хтось вперше виборов перемогу.

Суддівська колегія відзначила хорошу підготовку учасників. За результатами проведеного заходу командні місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

ІІ місце – команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

ІІІ місце – команда районного будинку школяра смт Торчин Луцького району.

sportivna_radiopelengatsiya161  sportivna_radiopelengatsiya162

sportivna_radiopelengatsiya163

sportivna_radiopelengatsiya164  sportivna_radiopelengatsiya165

sportivna_radiopelengatsiya166

sportivna_radiopelengatsiya167

sportivna_radiopelengatsiya168Вітаємо переможців обласних змагань учнівської молоді

зі спортивної радіопеленгації та їх наставників.

330

Додати коментар