ПОДОРОЖУЄМО РАДІОЕФІРОМ

Для молоді особливо захоплюючим є радіоаматорство, яке допомагає долати відстані та кордони за короткий час, встановлювати контакти з людьми не тільки в межах України, але й з різних країн і континентів.

Радіоефір безмежний. Для нього досяжний навіть космічний простір. Саме завдяки радіоефіру можна встановити зв’язок з Арктикою й Антарктидою, допомогти тим, хто потрапив у біду в найвіддаленіших куточках безмежних просторів нашої планети, брати участь у вирішенні глобальних проблем, які хвилюють молодь різних континентів, ознайомитись із культурою та звичаями різних народів.

Вже на протязі багатьох років колективну станцію радіооператорів  Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (позивний UR4PWJ) очолює фанатично відданий своїй справі керівник гуртка юних радіооператорів Зінчук Віктор Олександрович.

Про результативну та стабільну роботу гуртка операторів колективної радіостанції  свідчить участь вихованців у масових заходах міжнародного, всеукраїнського, обласного та регіонального рівнів.

Так, 13 листопада пройшли змагання «Осінній міні-тест ЮТ» з радіозв’язку на коротких хвилях, які передбачали проведення найбільшої кількості радіозв’язків між радіостанціями. В заході  взяли участь вихованці гуртка: Патійчук Максим, Кашуба Марія, Гоголь Софія, Цисюк Дмитро та провели 81 зв’язок, які продемонстрували відповідні знання та вміння в радіоаматорстві.

Бажаємо перемог юним радіоаматорам!

122

Додати коментар