ПОДОРОЖ В ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ ВОЛИНСЬКОГО КРАЮ

У мальовничій місцевості недалеко від міста Луцька знаходиться Музей історії сільського господарства Волині-скансен – дивовижна експозиція героїчного минулого українського народу.

Щороку вихованці гуртків «Конструювання та моделювання одягу», «Флористика та фітодизайн», «Юний дизайнер» разом зі своїми керівниками відвідують цю історичну пам’ятку Волинського краю. Тож і цього літа ми знову вирушили в подорож у минуле.

В експозиції під відкритим небом учасники екскурсії познайомилися з пам’ятками древнього житлового, господарського, дерев’яного будівництва, а також поринули у цікаву мандрівку заповідними стежками мальовничого парку, помилувалися голубим плесом ставка, і навіть побачили рідкісних птахів, мешканців орнітологічного заказника.

На території скансена знаходиться декілька типових волинських садиб, навколо яких створені селянські двори з клунями, хлівами, криницями й тинами. Садиби утворюють вуличку маленького волинського села.

  

 

Отримавши гарні враження від екскурсії, відпочивши на свіжому повітрі, діти втомлені, але задоволені повернулися додому.

 

287

Додати коментар