ПОБАЧИТИ НАУКУ НЕ ТАК, ЯК ПОКАЗУЮТЬ У ШКОЛІ

Цікаві досліди та майстер-класи змогли побачити лучани та гості міста в рамках наукового пікніка. Відбулося дійство у неділю, 25 вересня, на Театральному майдані Луцька.

Організаторами заходу стали Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив у партнерстві з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, відділом у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради. Мета заходу – популяризувати науку серед дітей та молоді.

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді представляли вихованці фізико-математичного гуртка та гуртка «Юні винахідники». Діти продемонстрували цікаві та магічні досліди, роботу винаходів могли перевірити усі бажаючі: від найменшого до найстаршого.

У різних куточках майдану показували експерименти з фізики, хімії, харчових технологій, біології, медицини, психології та інформаційних технологій. Дітей зацікавили різноманітними майстер-класами та винаходами, які проводились у формі гри. Відвідувачі із захопленням пізнавали цікавий світ науки та зазначили, що дуже важливо і корисно проводити наукові пікніки в обласному центрі Волині. Адже це надає змогу побачити науку не так, як показують у школі.

Отож, бажаємо усім учасникам успіхів в усіх їх задумах!!!

pikniki161 pikniki163

pikniki162 pikniki164

176

Додати коментар