ПІДВИЩУЄМО МАЙСТЕРНІСТЬ

З метою удосконалення педагогічної майстерності та обміну досвідом роботи педагогів на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 20 лютого цього року відбулося засідання обласного методичного об’єднання спортивно-технічного відділу. Учасниками заходу у кількості  13 чоловік були керівники гуртків, методисти та директори  закладів позашкільної освіти.

Методист спортивно-технічного відділу Снітко Р.Л. ознайомила присутніх з планом роботи засідання.

Керівник гуртків автомоделювання ЦНТТУМ  Кадлубицький П.І. поділився досвідом використання новітніх технологій для виготовлення трасових автомоделей. Під час перегляду відеоматеріалів, Павло Іванович представив роботу 3D принтера, фрезерного станка з ЧПУ та комп’ютерні програми для них. Показав усім присутнім деталі та вироби, виготовлені з використанням даної техніки для гуртків автомоделювання.

Під час творчої лабораторії «А я роблю так» кожен з педагогів розповів про власні напрацювання у своїй діяльності з використанням новітніх технологій.

Завідуюча організаційно-масовою роботою спортивно-технічного відділу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Гудько І.В. окреслила основні напрямки роботи відділу на 2020 рік, обговорила з усіма присутніми організаційні питання та проведення обласних та всеукраїнських масових заходів.

47

Додати коментар