ПІДВИЩУЄМО МАЙСТЕРНІСТЬ

З метою удосконалення педагогічної майстерності на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 24 жовтня цього року відбулося засідання обласного методичного об’єднання спортивно-технічного відділу. Учасниками заходу були керівники гуртків, директори  закладів позашкільної освіти.

Відкрив засідання заступник директора з навчально-методичної роботи  ЦНТТУМ Цимбалюк І.Л.

Снітко Р.Л., методист спортивно-технічного відділу, озвучила регламент роботи засідання, провела анкетування щодо пропозицій до річного плану установи на 2020 рік.

Поділився досвідом з питання «Робота з інтелектуально обдарованими дітьми в системі позашкільної освіти» керівник гуртків автомоделювання закладу Кадлубицький П.І., який зазначив, що наукові дослідження свідчать про те, що заклади позашкільної освіти мають певні переваги порівняно із загальноосвітніми школами у розвитку обдарованості учнівської молоді.

Керівник гуртків операторів колективної радіостанції Зінчук В.О. висвітлив питання  щодо факторів впливу та форм роботи із підвищення фахової майстерності педагогів в умовах закладу позашкільної освіти. Відмітив, що  одним із ефективних засобів, який забезпечує стабільний розвиток потенціалу педагога, здатного мобільно адаптуватися у професійних ситуаціях, самостійно набувати необхідні знання і застосовувати їх у практичній діяльності є підвищення професійної компетентності в його освітній діяльності.

З аналізом участі команд області у заходах спортивно-технічного профілю науково-технічного напряму обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів у 2019 році виступила завідувачка організаційно-масової роботи спортивно-технічного відділу Гудько І.В.

Обговорено стан проблем роботи гуртків спортивно-технічного напряму, внесено пропозиції до річного плану установи на 2020 рік.

117

Додати коментар