ПІДВИЩУЄМО МАЙСТЕРНІСТЬ

З метою удосконалення педагогічної майстерності та обміну досвідом роботи педагогів на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 6 грудня цього року відбулося засідання обласного методичного об’єднання спортивно-технічного відділу. Учасниками заходу у кількості  13 чоловік були керівники гуртків, директори  закладів позашкільної освіти.

Відкрила засідання заступник директора з навчально-методичної роботи  Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Бабула І.І., ознайомила присутніх з планом роботи.

Директор Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Данильчук І.Є. поділився досвідом з питання «Особливості інноваційної діяльності керівника гуртка». Зазначив, що інновації допомагають подолати розрив між наявним рівнем справ у сучасній позашкільній  освіті та вимогами сьогодення.

Методист спортивно-технічного відділу Снітко Р.Л. ознайомила присутніх з використанням відеотаймів у роботі керівників гуртків, визначила їх роль, мету та завдання  у освітньому процесі ПНЗ. Детально зупинилась  на відеоролику та алгоритмі проведення відеотаймів із здобувачами освіти.

Керівник гуртків автомоделювання закладу Пивоваров В.Л. висвітлив питання «Взаємодія  позашкільного закладу і сім’ї як основа розвитку особистості»,  відмітив головні завдання роботи ПНЗ і сім’ї, форми та методи, які  необхідно враховувати при плануванні діяльності з батьками.

З аналізом участі команд області у заходах спортивно-технічного профілю науково-технічного напряму обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів у 2017 році виступила завідуюча організаційно-масовою роботи спортивно-технічного відділу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Гудько І.В.

Також було обговорено стан, проблеми роботи гуртків спортивно-технічного напряму, внесено пропозиції до Положень про проведення обласних змагань, визначено їх орієнтовні терміни у 2018 році.

390

Додати коментар