ПЕРЕМОЖЦІ ВІДОМІ! ЗАСІДАННЯ ЖУРІ КОНКУРСУ «ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ – ВУСТАМИ ДІТЕЙ»

Вчора, 23 квітня у Центрі  відбулось засідання журі конкурсу «Все про безпеку – вустами дітей», організованого управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласною організація Добровільного пожежного товариства України,  обласним Управління ДСНС у Волинській області спільно з Центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

На конкурс були представлені  роботи у номінаціях: макет сучасної або історичної пожежно-рятувальної техніки в масштабі, м’яка іграшка, малюнок або плакат, вірш, пісня, вироби  з бісеру, дерева, соломи, метал, паперу.

Визначити переможців було дуже складно, оскільки кожна робота  оригінальна по своєму. Діти за допомогою звичайних фарб, матеріалів повсякденного вжитку, різними техніками відтворили своє уявлення не лише про небезпеку в результаті пустощів з вогнем, а й про мужню професію рятувальника в цілому.  Фарби, олівці, дерево, тканина, глина, папір, бісер та безліч інших матеріалів у руках юних художників, скульпторів, моделістів «ожили» і стали знаряддями реалізації творчих задумів і креативних ідей. 

Аби полегшити вибір переможців,  малюнки були поділені на дві вікові категорії. В кожній категорії були визначені по три найкращих малюнки.  Вірші засвідчили високий рівень літературної обдарованості дітей та розвинене образне мислення.

Найактивніших учасників конкурсу буде відзначено грамотами та подарунками від організаторів, а виготовлені ними роботи поповнять спеціальну експозицію виставки-музею пожежно-рятувальної служби управління ДСНС області та візьмуть участь у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Дякуємо усім учасникам конкурсу, за те що своїми витворами  намагалися привернути увагу до проблем пожежної безпеки, збереження екосистем від руйнівної сили вогню та людської недбалості, а також за допомогою художніх прийомів окреслили наслідки надзвичайних ситуацій різного характеру, притаманних сьогоденню.

415

Додати коментар