ОСІННІ КАНІКУЛИ

Перші канікули у навчальному році – це осінні. Короткі – всього лиш тиждень, але з таким нетерпінням очікувані дітьми. Осінь не завжди нас радує привітними теплими днями. Іноді сірі хмари ховають від нас сонце, яке радує теплом і дає нам позитивний запал. Тоді стає похмуро і сумно не тільки на вулиці. Але є безліч розваг, які допоможуть весело провести час з друзями, не зважаючи на примхи природи.

Незалежно від погодних умов, можна отримати порцію позитивних емоцій. Вихованці гуртка «Конструювання та моделювання одягу» (керівник гуртка Прокопчук С.В.) 29 жовтня побували у кінотеатрі Прем’єр Сіті та переглянули мультфільм «Клара та Чарівний Дракон». Цікаві головні герої: дівчинка Клара, три дивакуваті мавпочки, життєрадісний психотерапевт Єнот, буркотливий Гном  та маленький дракон – забезпечили неординарний сюжет. Пригоди, які спіткали головних героїв, були сповнені як кумедними, так і хвилюючими моментами. Цей мультфільм про дружбу та відповідальність, про цілеспрямованість, про добро та зло, які завжди присутні в нашому житті. Діти вболівали за головних героїв і щиро раділи позитивному завершенню історії.

Під час канікул вихованці гуртка мали можливість проявити свою креативність та творчість, представивши свої роботи з покидькового матеріалу на науково-практичному семінарі «Науково-технічна творчість і екологія», який відбувся 30 жовтня в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. Певно, мало хто з гостей, з першого погляду, міг визначити матеріали, з яких були зроблені фоторамки, коробочки та підставки для канцелярського приладдя. Варто трохи пофантазувати, і те, що могло опинитися на звалищі – стане гарним і практичним виробом.

Наші веселі, цікаві та творчі канікули минули, та залишили нам на згадку натхнення, позитив та нові ідеї для роботи.

139

Додати коментар