ОСІНЬ ЗОЛОТА

Ось  і настає один з найгарніших осінніх періодів — золота осінь. Цей період осені не дарма називають золотим, адже листя на деревах із зеленого перефарбовується в різні відтінки золотого: жовта охра, червона мідь, зеленувата латунь, коричнева бронза, блідо-жовте і оранжево-жовте золото. Подивишся на ліс, який весь пофарбований в такі відтінки, й мимоволі подумаєш: так, золота осінь. Багато художників люблять писати саме осінні пейзажі, які надають  їм найбагатший вибір фарб.

Проведення виставки  дитячого малюнка «Осінь золота»  також стало вже доброю традицією юних художників  гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво». В цьому році на виставці представлено біля 80 творчих робіт вихованців гуртка виконаних  в техніці гуаш. Вік учасників від 5 до 13 років.

Серед вихованців молодшої вікової категорії вражають декоративні  роботи Омельчук Вікторії, Будневської Аделіни, Будневської Олександри, Стецун Маргарити, Тарасюк Анни, Шадрунової Валерії; серед дітей середньої вікової категорії – живописні роботи Матвійчук Олександра, Огороднічук Анастасії та Тарасюк Наталії. Така виставка змушує нас переконатись в тому, що дітям подобається не тільки сонячно-веселкове літо, а й  яскраві барви осені, високе прозоре небо, кучугури золотавого листя, мрійливий осінній  дощик… Роботи хвилюють та захоплюють, пробуджують почуття прекрасного  та зміцнюють віру у все добре.

Розвитку здібностей та обдарувань юних художників сприяє неповторна атмосфера творчості, яка панує під час занять гуртка. Керівник гуртка Літвінчук С.М. може доторкнутись до душі кожної дитини, щоб  звернути увагу на ніким не помічену осінню красу рідної природи та навчити відтворили її на папері.

 

 

 

    

    

Виставка  дитячих робіт розгорнута в холі ЦНТТУМ і всі бажаючі  мають можливість зазирнути в чарівний світ дитячої уяви та насолодитися яскравими барвами осені.

457

Додати коментар