ОСІНЬ ВСЕ РОЗМАЛЮВАЛА

Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!
Н. Замрія

Осінь – чарівна пора! Вона зачаровує своїми золотими барвами кожного, напевно для того, щоб люди не так сумували за літом.  Це такий непомітний  перехід з літа на зиму. Саме восени, ми маємо можливість бачити багато колоритного, дивовижного, неповторного, спостерігати за плавним перебігом кольорової гами, яку малює сама найталановитіша художниця світу – природа. Але, нажаль, люди не можуть довгий час милуватися осінніми явищами, захоплюватися різнобарв’ям краси дерев, які прикрашенні святковим вбранням із листя.

 Щоб вловити цю осінню мить, і чим найдовше, затримати у своїх думках, вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник гуртка Черній Л.Я.) вдало передали осінній настрій на своїх полотнах, на аркушах паперу, за допомогою творчої уяви, фантазії. Юні художники створили композиції за сюжетом «Осінь все розмалювала». Вони навчилися будувати певний образ на площинні, формувати свою думку за допомогою малюнка, отримали елементарні навички роботи з фарбами. Гуртківці освоїли нову техніку малювання на тканині і ознайомилися з такими жанрами образотворчого мистецтва, як пейзаж та натюрморт.

Захід позитивно налаштував дітей до навчання, підняв творчий потенціал, долучив до прекрасного та об’єднав учасників спільними творчими пошуками. Вихованці із задоволенням поділились своєю майстерністю та досягненням.

Запрошуємо всіх відвідати дитячу виставку «Осінь все розмалювала» (каб. 115, І – поверх вхідного холу  ЦНТТУМ).

 

192

Додати коментар