ОРИГІНАЛЬНІ ПОДАРУНКИ ВЛАСНОРУЧ

У світі, мабуть, немає такої людини, яка б не любила свята. Вони роблять наше життя яскравішим, наповнюють його позитивними емоціями. Зі святами традиційно асоціюються подарунки, які всі ми любимо отримувати і дарувати. Але, незважаючи на великий вибір готових виробів, зазвичай не хочеться дарувати близьким людям щось стандартне та банальне. Альтернативне рішення – зробити презент власноруч.

Чудовим подарунком на згадку з будь-якого приводу може стати листівка чи фоторамочка, виготовлені своїми руками. Такі речі завжди мають оригінальний дизайн, при цьому дуже прості в роботі та не потребують дорогих матеріалів.

Ознайомитися із традиціями дарування подарунків і навчитися створювати оригінальні подарунки своїми руками вихованці гуртка «Дизайн виготовлення штучних квітів» (керівник гуртка Мєлєшкова Н.В.) мали змогу під час відкритого заняття на тему: «Оригінальні подарунки власноруч. Виготовлення та декорування вітальних листівок, конвертів, рамочок для фотографій».

В процесі виготовлення вітальних листівок і фоторамочок, діти в повній мірі проявили свою творчу активність, художню уяву та естетичний смак.

Заняття у формі рольової гри дало можливість вихованцям здобути гарний досвід, спробувавши себе в ролі дизайнерів, власників майстерні у стилі  «Хендмейд». Працюючи у команді, діти навчилися домовлятися, враховувати думки один одного, а можливість вибору стимулювала їх до творчої уяви та фантазії.

відкрите_заняття_Мєлєшкова152  відкрите_заняття_Мєлєшкова158

відкрите_заняття_Мєлєшкова157

відкрите_заняття_Мєлєшкова156

відкрите_заняття_Мєлєшкова155

відкрите_заняття_Мєлєшкова154

відкрите_заняття_Мєлєшкова153 відкрите_заняття_Мєлєшкова151

274

Додати коментар