ОБЛАСНИЙ КОНКУРС-ЗМАГАННЯ УЧНІВ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ З ПТМ

Ніхто не робиться майстром, не тренуючись в майстерності

Ян Коменський

Початкове технічне моделювання – один з найпопулярніших видів дитячої технічної творчості. Діти молодшого шкільного віку виготовляють та конструюють макети й найпростіші діючі моделі автомобілів, суден, літаків, ракет, механізмів, різноманітних технічних об’єктів і виробів. Також тут навчають створювати красиві і незвичайні унікальні речі.

Гурток початкового технічного моделювання – це перші сходинки до великого багатогранного захоплюючого світу техніки, на які спочатку несміливо, а потім все більш упевнено ступають наші наймолодші вихованці.

Чому злітають літаки, ракети та гелікоптери, які сили допомагають кораблю триматися на плаву, а підводному човну занурюватися в глибину вод? Діти отримують відповіді на ці та на багато-багато інших питань. Заняття технічним моделюванням розвивають технічне мислення, конструкторські здібності, збагачують світогляд, активізують пізнавальну діяльність.

Підсумком роботи гуртків ПТМ є обласний конкурс – змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який проводився управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації 16 березня 2016 року на базі Центру науково – технічної творчості учнівської молоді.

У заході взяло участь 15 команд – з Любомльського, Локачинського, Луцького, Любешівського, Камінь-Каширського, Володимир-Волинського, Шацького, Маневицького, Іваничівського, Ківерцівського районів, міст Луцька, Нововолинська, Ковеля, Володимира-Волинського та ЦНТТУМ.

В програму змагань входили:

– виготовлення моделі транспортної техніки;

– виготовлення композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур;

– теоретичний залік (тестування).

Суддівська колегія відмітила активну участь та відмінну підготовку команд Любомльської, Ковельської СЮТ, Луцького ЦНТТУМ, Ківерцівського ЦДЮТ, ЦНТТУМ.

Грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації нагороджені за зайняте:

I місце – команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

II місце – команда Станції юних техніків міста Любомля;

IIІ місце – команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді міста Луцька.

Вітаємо переможців обласного конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, бажаємо творчої наснаги, успіхів та перемог.

конкурс_ПТМ161

конкурс_ПТМ162   конкурс_ПТМ163

конкурс_ПТМ164   конкурс_ПТМ165

744

Додати коментар