ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

З 19 по 21 травня 2017 року в лісовому масиві с. Гаразджа Луцького району відбулися обласні змаганнях учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. Організаторами заходу були управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації спільно з Центром науково-технічної творчості учнівської молоді.  

Спортивна радіопеленгація також відома як «полювання на лисиць». Використовуючи карти місцевості (як правило масштаб 1:15000), компас і радіоприймачі з направленою антеною (3,5 мГц і 144 мГц, він же – «пеленгатор»), учасники повинні знайти 5 радіопередавачів в лісі, на пересічній місцевості. Мета змагань – знайти задану кількість «лисиць» за найменший час.

В змаганнях взяли участь 10 команд, 37 учасників із 5 районів, 3 міст області, Центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Волинський обласний спортивно-технічний клуб товариства сприяння оборони України.

Змагання проходили в три дні:

1-й день змагань – забіг в діапазоні 144-145 мГц;

2-й день – забіг в діапазоні 3,5 мГц;

3-й день – вперше новий вид дистанції – спортивне радіоорієнтування     (спринт), яке передбачає радіоорієнтування в діапазоні 3,5 мГц (вільний пошук) для юнаків і дівчата молодшої та старшої вікової категорії, що ведуть пошук від 4 до 10 КП та довжиною дистанції від 3 до 7 км з проміжним стартом і фінішем.

Всі учасники залишились задоволені: хтось вперше пройшов дистанцію, а хтось – виборов перемогу.

Суддівська колегія відзначила хорошу підготовку учасників. За результатами проведеного заходу командні місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

ІІ місце – команда Волинського обласного спортивно-технічного клубу товариства сприяння оборони України;

ІІІ місце – команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

По закінченню змагань переможці в командному заліку були нагороджені кубками та дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, переможці в особистому заліку – медалями та грамотами Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

  

 Вітаємо юних учасників та їхніх тренерів-керівників із завершенням змагань. Бажаємо подальших вдалих стартів та перемог!

239

Додати коментар