ОБЛАСНІ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ ТА СУДНОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

З 13 по 15 вересня 2019 року на базі оздоровчого табору «Сонячний» в с. Гаразджа Луцького району пройшли  обласні відкриті змагання  учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації та судномодельного спорту. Організатором заходу був Центр науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

В змаганнях зі спортивної радіопеленгації взяли участь 9 команд (36 учасників) та судномодельного спорту 6 команд (21 учасник), які представили заклади освіти області.

Учасники змагань з судномодельного спорту демонстрували власні розробки моделей військових, цивільних суден з механічними двигунами, радіокерованих моделей  фігурного курсу, катерів вільної конструкції із електричним двигуном і гребним гвинтом довжиною до 600 мм, радіокерованих моделей довільної конструкції з гребним гвинтом і електродвигуном, які вирізнялись оригінальним рішенням та цікавим дизайном.

Змагання зі спортивної радіопеленгації передбачали спринт  (спортивне радіоорієнтування) та забіг юнаків та дівчат молодших та старших вікових груп  у  діапазонах 3,5 мГц, 144-145 мГц .

Суддівська колегія відзначила хорошу підготовку учасників змагань. За результатами проведеного заходу командні місця зі спортивної радіопеленгації розподілились таким чином:

І місце посіла команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник – Молошик Оксана Анатоліївна);

ІІ місце – команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник   – Долинський Ігор Анатолійович);

ІІІ місце – команда ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Забороль Луцького району (керівник – Калюх Віктор Вікторович).

За підсумками змагань у командному заліку із судномодельного спорту перемогла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник – Музичук Андрій Онуфрійович);

ІІ місце посіла команда Камінь-Каширської районної станції юних техніків (керівник – Калюх Сергій В’ячеславович);

ІІІ місце –  команда Ковельської міської станції юних техніків (керівник – Ілюшик Геннадій Григорович).

Переможці обласних відкритих змагань зі спортивної радіопеленгації та судномодельного спорту були нагороджені кубками, медалями, дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації. За вагомий внесок та креативний підхід до виховання підростаючого покоління, активну діяльність щодо виявлення, розвитку та підтримки творчообдарованих дітей, підготовку команд-переможців обласних відритих змагань керівники нагороджені грамотами.

 

Вітаємо юних учасників та керівників команд із завершенням змагань.

Бажаємо всім  подальших успіхів та нових перемог!

397

Додати коментар