ОБЛАСНІ ВІДКРИТІ ЗАОЧНІ ЗМАГАННЯ З РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА КХ «ЛІСОВА ПІСНЯ»

Захід з відзначення 145-ї річниці віл дня народження Лесі Українки. Управлінням освіти, науки та молоді  Волинської облдержадміністрації спільно з Центром науково-технічної творчості учнівської молоді у лютому місяці цього року вперше проведені обласні відкриті заочні змагання з радіозв’язку на КХ «Лісова пісня», пам’яті Лесі Українки. У заході взяло 6 команд. А саме: Ковельської міської станції юних техніків (UR4PWL), Нововолинського ЦДЮТ (UR4PWC), Центр науково-технічної творчості учнівської молоді (UR4PWJ), Володимир-Волинського ЦПО (UR4PWB), c. Колодяжне Ковельського району (UR4PWU), Старовижівський БШ (UR4PWF).

Метою проведення заходу було популяризація радіозв’язку на коротких хвилях серед учнівської молоді, підвищення рівня патріотичного виховання, підготовка до служби в Збройних силах України, активізація роботи колективних та індивідуальних дитячих аматорських радіостанцій, підвищення технічної та операторської майстерності юних радіоспортсменів.

До програми змагань входило проведення найбільшої кількості радіозв’язків між радіостанціями та спостереження за їх роботою.

До складу команди колективної радіостанції ЦНТТУМ з позивним UR4PWJ  ввійшли 3 оператори, вихованці гуртка Добровольський Любомир, Мосійчук Андрій, Коцішевський Володимир (керівник гуртка Зінчук Віктор Олександрович з особистим позивним USIPS)

КХ161 КХ162

КХ163 КХ164

Підсумки змагань будуть висвітленні на сайті після роботи суддівської колегії.

581

Додати коментар