НЕЗВИЧАЙНА ПОДОРОЖ НАВКОЛО СВІТУ

Чому люди так люблять подорожувати? Подорож – це завжди відкриття чогось нового. Тільки відправившись у подорож, ми можемо побачити власними очима далекі країни чи міста, про які так багато чули або читали. А головне, подорож – це завжди яскраві враження, незабутні моменти життя, веселі спогади і безцінний досвід.

За невеликий проміжок часу побувати у багатьох країнах, дізнатися чимало цікавого про традиції та звичаї різних народів вихованці гуртка «Дизайн виготовлення штучних квітів» (керівник гуртка Мєлєшкова Н.В.) змогли під час віртуальної експрес-мандрівки на тему: «Незвичайна подорож навколо світу».

Впродовж захоплюючої навколосвітньої подорожі діти з великим ентузіазмом давали відповіді на запитання вікторини, брали активну участь у конкурсах та іграх.

Наприкінці мандрівки всі дійшли загального висновку: світ великий та цікавий, проте краю милішого немає за рідну країну.

Мрійте, будьте допитливими, отримуйте нові знання та враження, вивчайте Україну, подорожуючи її мальовничими стежками, знайомтеся з культурною спадщиною інших країн, бо як сказав один мудрець: «Світ – це книжка, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку».

Незвичайна подорож1 Незвичайна подорож2

Незвичайна подорож3

410

Додати коментар