НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА. ВОЛИНСЬКИЙ РАХУНОК

Сто життів – нанівець,

Швидше б кату – кінець

І початок новій Україні.

Без вагань і прикрас

Хтось вмирає за нас,

А точніше – за наше прозріння. 

Події, які відбулися в Україні два роки тому, напевно, вразили весь світ.  Переживши страшні розстріли на Майдані та анексію Криму, наша держава була втягнута у неоголошену війну. Щодня Україна живе страшними звістками про нових поранених та вбитих військових, серед яких багато волинян.

Дізнатися про страшні сторінки сучасної української історії, а зокрема, про події на сході України, починаючи з весни 2014 року і до сьогодні, вихованці гуртків «Дизайн виготовлення штучних квітів», «Конструювання та моделювання одягу», «Юний дизайнер» змогли, побувавши на виставці «Неоголошена війна. Волинський рахунок»  у Волинському краєзнавчому музеї.

Під час екскурсії діти мали змогу ознайомитися із представленими на виставці картами ведення боїв, документами, плакатами із закликами припинення війни, дитячими малюнками та листами, а також  оглянути стенди із загиблими волинянами, які захищали нашу землю.

Відвідання подібних виставок сприяє формуванню патріотизму та національної свідомості дітей, що має  важливе значення у вихованні підростаючого покоління в сучасних умовах. 

Основне завдання для всіх нас, для свідомих українців, у тому, щоб не  забути Героїв і своїми діями зробити так, щоб їх смерті були немарними, щоб життя в нашій країні стало кращим.

НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА_екскурсія_161    НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА_екскурсія_162

НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА_екскурсія_163 НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА_екскурсія_164

НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА_екскурсія_165 НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА_екскурсія_166 НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА_екскурсія_167

168

Додати коментар