НАУКОВІ ПІКНІКИ «ВИБУХОВА ТА ЦІКАВА НАУКА ПРОСТО НЕБА» !!!

Нарешті довгоочікувані та захопливі  шості «Наукові пікніки» у Луцьку відбулися 22 вересня на Театральному майдані.  Протягом невеликого проміжку часу, з 12 до 15 години, усі присутні опинилися в атмосфері цікавих та доступних точних наук, надзвичайних дослідів, експериментів та розваг.

Організаторами виступили: Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Луцька Асоціація Волонтерів, Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив.

І вшосте педагоги та вихованці Центру науково-технічної творчості учнівської молоді брали активну участь, проводили майстер-класи, цікаві та захопливі досліди та експерименти, які перетворили майдан на наукову лабораторію просто неба.

Сучасні пристрої екологічного спрямування та оригінальні досліди презентували вихованці гуртка «Юні винахідники» (керівник гуртка Седанов О.О.). Всі дива технологій та науки були створені власними руками.

Вихованці гуртка «Розвиток математичних здібностей» (керівник гуртка Калугіна І.М.)  довели лучанам різного віку, що математика може бути цікавою, захоплюючою наукою.

Участь у науковому пікніку – чудова нагода вихованцям Центру заявити про себе, свої можливості, винаходи, продемонструвати усім свої сили та знання у цікавій, ігровій, невимушеній формі.

За популяризацію науки і техніки серед молоді колективу ЦНТТУМ оголошено подяку.

Із нетерпінням чекаємо наступних наукових пікніків, щоб продемонструвати свої нові винаходи та досліди.

146

Коментарі

  1. Greggtow  Жовтень 11, 2019

    Интересно!

    відповісти

Додати коментар