«НАУКОВІ ПІКНІКИ»

1 грудня 2018 року громадська організація «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» вже вп’яте провела «Наукові Пікніки в Україні» у Луцьку. 

У 2018 році «Наукові Пікніки» змінили локацію – подія відбулась у Центрі науково – технічної творчості учнівської молоді (м. Луцьк, вул. В. Чорновола, 3).

Захід проходив за підтримки управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

Суть Наукового пікніка полягає в організації інтерактивних експериментів для мешканців та гостей міста. Мета заходу – показати, що наука буквально усюди навколо нас. До пікніків долучилися експерти, спеціалісти, ентузіасти, які поділилися своїми знаннями з публікою. На пікніках не подавали теорію, а захоплювали, розважали, розкривали таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. І все відбувалося у форматі майстер-класів, до яких міг долучитися кожен охочий. 

«Будемо раді бачити кожного, хто хоче весело, корисно та змістовно провести свій вихідний. Не вірите, що наука може бути цікавою та захоплюючою? Приходьте і давайте разом ламати стереотипи!», – запрошували організатори.

Центр науково – технічної творчості учнівської молоді представляла команда юних винахідників у складі: Кадлубіцького Вадима, Климовича Назара, Сидора Сергія, Ковальова Богдана.

Вони продемонстрували усім бажаючим свої прості, але цікаві винаходи.

Кроковий двигун та невеличкий гучномовець дають можливість створювати цікаві звукові коливання.

Проста сигналізація і мідний дріт в руках винахідника перетворилися на цікаву гру, мета якої провести кільцем від початку до кінця лабіринту, не торкнувшись його.

А звичайна ароматична свічка та маленький перетворювач дозволяють не тільки насолодитись ароматом,  а й освітити кімнату за допомогою блимаючого світлодіода.

Чарівна коробочка дозволяла електродвигуну обертатись без живлення і дивувати уяву.

Експерименти були підібрані для кожної вікової категорії.

З нетерпінням чекатимемо наступних «Наукових Пікніків».

306

Додати коментар