НАША БЕЗПЕКА – В НАШИХ РУКАХ

Найвищі цінності суспільства – це людина, її життя й здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека. Проте, з кожним роком зростає кількість факторів, які негативно впливають на безпеку життєдіяльності. Біді краще запобігти, ніж боротися з її наслідками.

На виконання наказу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 08 січня 2019 р. №1 «Про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності», з метою закріплення отриманих знань законодавства України про охорону праці, основних положень Закону України «Про охорону праці», законодавства України про працю, пожежну безпеку, електронебезпеку, гігієну праці, надання першої медичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку, безпека праці у галузі 30 січня 2019 року працівники Центру взяли участь у тестуванні з питань безпеки життєдіяльності.

Комісія по оцінюванню знань з безпеки життєдіяльності: голова комісії Стельмащук І.А., директор ЦНТТУМ; члени комісії: Цимбалюк І.Л., заступник директора з НМР, Шух М.Я., заступник директора з НВР, Соловей Т.В., заступник директора з АГР, Аксьонова Н.Я., інженер з охорони праці, відмітили креативне мислення, вільне володіння матеріалом та високі результати з питань безпеки життєдіяльності.

Працівники установи показали належні знання з охорони праці та безпеки життєдіяльності. 

256

Додати коментар