НАША БЕЗПЕКА В НАШИХ РУКАХ

Щодня дітей підстерігає маса небезпечних ситуацій – вдома, на вулиці, у школі. Тому життєво необхідно озброїти їх знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, навчити правилам безпеки.

В рамках місячника безпеки життєдіяльності у гуртку «Дизайн виготовлення штучних квітів» (керівник гуртка Мєлєшкова Н.В.) відбулися   виховні заходи, метою яких було поглиблення знань вихованців з основ безпеки життєдіяльності, виховання почуття відповідальності за власне життя та життя інших людей, формування пізнавального інтересу  шляхом виконання завдань творчо-пошукового характеру.

Закріпити свої знання з правил дорожнього руху, пожежної безпеки, ознайомитися з небезпечними речовинами та правилами їхнього безпечного використання, першими кроками надання домедичної допомоги при опіках, порізах, укусах комах тощо вихованці змогли, готуючи матеріали для стінгазети «Наша безпека в наших руках».

Під час інформаційно-просвітницької години на тему: «Тероризм – страхіття нашого сьогодення» діти мали змогу ознайомитися з видами сучасного тероризму і його наслідками. Вихованці дізналися, чим загрожує телефонний тероризм, до якого часто схильні підлітки, вважаючи це жартом. Діти також ознайомилися з тим, як треба діяти при захопленні заручників і що слід робити при виявленні підозрілих пакунків тощо.

Сучасне життя потребує вміння орієнтуватися і знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Чим більше у вас знань, тим менше небезпек з боку оточуючого середовища. Будьте пильними і дотримуйтеся основних правил безпеки!

 

572

Додати коментар