НА СВЯТОГО АНДРІЯ У ДІВЧАТ ВЕЛИКА НАДІЯ

Зимова пора щедра на українські народні свята, які мають багатовікові традиції та звичаї. Одним з таких свят, яке дуже полюбляє молодь, є день Андрія Первозванного, який відзначають 13 грудня.

св.Андрія155Гарною традицією для вихованців гуртків «Дизайн виготовлення штучних квітів» (керівник гуртка Мєлєшкова Н.В.), «Конструювання та моделювання одягу» (керівник гуртка Сива О.В.), «Юний дизайнер» (керівник гуртка Кремінь Г.А.) стало проведення вечорниць на тему: «На святого Андрія у дівчат велика надія».

св.Андрія157Під час виховного заходу у веселій, святковій атмосфері чарівної пори діти ознайомилися зі звичаями проведення вечорниць та обрядами ворожіння. Дівчата спробували дізнатися свою долю, ворожачи на свічках, чоботах, різних речах. Дуже сподобався звичай кусання калити для здійснення заповітних бажань. Але найулюбленішою традицією Андріївських вечорниць є куштування вареників із сюрпризом. Ось так за жартами та іграми пройшло свято.

Подібні заходи допомагають дітям пам’ятати своє коріння, з повагою ставитися до історичного минулого рідного краю, берегти народні звичаї та обряди.

св.Андрія151

св.Андрія152

св.Андрія154  св.Андрія153

св.Андрія158 св.Андрія156

173

Додати коментар