МУЛЬТФІЛЬМ ПРО РІЗДВО

Кожен школяр з нетерпінням чекає зимові канікули, які несуть в собі теплі, радісні почуття разом з новорічними та різдвяними святами. Щоб додати яскравих фарб у дитячий багаж позитивних емоцій, керівники гуртків Плащевська С.А. і Черній Л.Я. влаштували вихованцям похід до кінотеатру на перегляд мультфільму «Крадіжка перед Різдвом».  

Мультфільм ви  явився комедійним, яскраво-атмосферним та повчальним. Основною темою в цій різдвяній історії є підготовка до свят в сім’ї, їх дружні відносини та єдність. Мешканці маленького містечка, прокинувшись рано-вранці, помітили, що напередодні свята у них викрали атрибутику Різдва. Однак, не дивлячись ні на що, вони зберегли дух Різдва та його традиції. Стали дружно в коло, передавши тепло, повагу та любов один до одного, заспівали  колядки, розділили вечерю зі своїми рідними та близькими.

Під час екскурсії до кінотеатру, позитивним моментом став не тільки сам мультик, але й спільний відпочинок та розваги: можливість поспілкуватись, поділитись один з одним гарним настроєм та цікавими враженнями від дійства.

220

Додати коментар