МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ВПРАВНОСТІ «БОБЕР»

ВПЕВНЕНО КРОКУЄ ПО ВОЛИНІ

Ми живемо в епоху величезного впливунауково–технічногопрогресу практично на всісферилюдськоїдіяльності, тож не дивно, щозацікавленістьдітей в участісаме в цьомуконкурсі росте з року в рік.

8-9 листопада 2015 року на Волині відбувся Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер». Захід проводиться з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Учасники конкурсу виконувалитестові завдання з кількома варіантами відповідей   та інтерактивні завдання, у яких отримання правильної відповіді передбачало виконання відповідної послідовності операцій на комп’ютері.

У цьомуроці конкурс проходив в різних вікових групах: «Бобреняточко» – 2-3 класи, «Бобренятко» – 4-5 класи, «Бобреня» – 6-7 класи, «Бобрик» – 8-9 класи, «Бобер» – 10-11 класи. Всього в конкурсі прийняло участь 1938 дітей з районів та міст області. Обласний координатор Соловей Ірина Василівна, методисту інформаційно-технічного відділу ЦНТТУМ.

Вітаємо знавців інформатики та комп’ютерної вправності Волині!

264

Додати коментар