МІКРОСВІТ ТЕХНІКИ У ДИТЯЧИХ РУКАХ

В усьому світі дедалі більше людей стають справжніми прихильниками історико-стендового моделювання-досить «молодого» виду технічної творчості.

У листопаді цього року відбулася VI Бердичівська відкрита міжрегіональна виставка-конкурс НТТУМ в напрямку «Стендове технічне моделювання».

На виставці – конкурсі було представлено більше трьохсот робіт майже з усіх регіонів України: моделі авіації, парусного флоту, бронетанкової техніки, самохідних артустановок, реактивної артилерії, автомобілів, підводного і надводного флоту, фігурок та діарам зроблених у різному масштабі. 

Команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді представивши 15 моделей у дорослій та юніорських номінаціях, здобула у міжрегіональній виставці-конкурсі перше командне місце. Виготовлення таких моделей вимагає не лише певних навичок роботи зі спеціальними матеріалами та інструментами, а й поглиблених знань з історії, техніки, вміння працювати з різними джерелами інформації, вести пошуково-дослідницьку роботу. Також відмінному результату Третяк Назар, Пасєка Станіслав, Мазурок Богдан, члени команди, завдячують відданості улюбленій справі під керівництвом Сергія Миколайовича Красовського, керівника гуртків стендового технічного моделювання Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Можна лише уявити, скільки часу, а особливо посидючості та витримки приділили юні моделісти створенню мініатюрних кораблів, літаків, танків автомобілів, бронетехніки, а головне, займалися цією справою з любов’ю та гарним настроєм.

Суддівська колегія із досвідчених у моделюванні фахівців оцінювала моделі учасників за найбільшою схожістю до оригіналів. Нерідко відтворюється не просто автомобіль, танк або бронетранспортер даного типу, а й конкретний історичний екземпляр з усіма характерними для нього індивідуальними особливостями, до того ж за станом на певний момент часу.

 Вітаємо нашу команду з перемогою та бажаємо подальших успіхів і творчого натхнення!

berdichivska_vistavka163 berdichivska_vistavka162

berdichivska_vistavka161

393

Додати коментар