«МІКРО СВІТ-2018»

В усьому світі дедалі більше людей стають справжніми прихильниками історико-технічного стендового моделювання-досить «молодого» виду технічної творчості.

21-22 квітня 2018 року на базі Київського Планетарію проведено ХІІІ відкритий міжнародний конкурс та виставку історико-технічного стендового моделювання «Мікро Світ». До участі у заході були запрошені команди клубів історико-технічного масштабного моделювання, визнані майстри з різних міст України та гості з інших країн, на огляд яких були представленні мініатюрні копії моделей літаків, автомобілів, кораблів, військової техніки, вироблених з паперу, картону, дерева і пластику.

Під час заходу діяли наступні майданчики:

  • Конкурс масштабних моделей різних напрямків;
  • Дитячі майстерні «Збери першу модель»;
  • Майстер-класи професійних моделістів.

Виготовлення маштабних моделей вимагає не лише певних навичок роботи зі спеціальними матеріалами та інструментами, а й поглиблених знань з історії, техніки, вміння працювати з різними джерелами інформації, вести пошуково-дослідницьку роботу. Відмінному результату вихованців Протачука Романа, Красовської Анастасії сприяла відданість улюбленій справі під керівництвом Сергія Миколайовича Красовського, керівника гуртків історико-технічного моделювання Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Можна лише уявити, скільки часу, а особливо посидючості та витримки приділили юні моделісти створенню мініатюрних кораблів, літаків, танків автомобілів, бронетехніки, а головне, займалися цією справою з любов’ю та гарним настроєм.

Вітаємо наших вихованців з перемогою та бажаємо подальших успіхів і творчого натхнення!

581

Додати коментар