МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

З 7 по 13 грудня 2015 року у рамках Всесвітнього тижня інформатики в Україні пройшла освітня ініціатива Година Коду (Hour of Code), завданням якої є заохочення школярів та студентів до вивчення основ програмування. Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу.

година_коду156

До цієї найбільшої освітньої події активно долучилися і вихованці  інформаційно-технічного відділу. Керівники гуртків інформатики Бабула І.І., Оксіньчук Т.В., Ковальчук Н.В., Соловей І.В., Чернишова Є.О., Семиряк Д.В., Довгун Л.С. дали  змогу учням перевірити свої сили у програмуванні та провести незвичне заняття.

Діти спробували виконати прості, веселі вправи з програмування: пройшли лабіринт зі Злими птахами, Зомбі та дістались до омріяного жолудя Льодовикового періоду, створили крижані візерунки з Анною та Ельзою. Усі учасники нашої ГОДИНИ КОДУ отримали іменні сертифікати.

Погляньте на ці щасливі та зосереджені обличчя, можливо серед них майбутній український Білл Гейтс!?

година_коду152

година_коду153

година_коду154

година_коду151

Для кожного курсу Години Коду розроблені та перекладені більш ніж 30 мовами підручники, які працюють на персональних комп’ютерах, смартфонах, планшетах, а деякі з них взагалі не потребують комп’ютерної техніки! Можна приєднатись з будь-якого місця, використовуючи будь-які наявні ресурси.

Кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику. Вона допомагає розвивати навички розв’язання задач, логіку та творчість. Розпочинаючи вивчення рано, учні отримують основу для успіху в будь-якій кар’єрі 21 століття.

195

Додати коментар