МИ ХОЧЕМО У МИРІ ЖИТИ

у мирі жити15621 вересня — Міжнародний день миру, день, коли кожен має замислитися над ціною миру, його важливістю для жителів всієї планети.

Цей день спонукає людей стати добрішими, дружити та cпілкуватися з різними народами, усвідомлювати важливість мирного життя.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята долучилися і вихованці гуртків «Дизайн виготовлення штучних квітів», «Моделювання та конструювання одягу», «Юний дизайнер».

З метою формування у дітей прагнення жити в мирі і злагоді, розвитку уміння аргументовано відстоювати власні погляди і позиції, розуміння причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні та світі – у гуртках пройшли уроки миру. Вихованці ознайомилися з історією запровадження Дня миру, обговорили значення слова «мир». Діти із задоволенням відтворили свої враження  в малюнках на асфальті.

У наш час, коли в різних куточках світу і у нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, це свято стає особливо актуальним. Кожен з нас бажає, щоб «День миру в Україні» настав якомога швидше.

Мир на землі

Мир на землі — це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі — це росяні світанки,

Краса і творчість, пісня у гаях.

Мир на землі — це вечори і ранки

Із радістю і щастям у серцях.

Мир на землі — це дім і мама, й тато,

Й любові стільки — просто через край!

Це та земля, де щастя є багато

І в кожній хаті — хліба коровай.

Це та земля, де сміх і пісня лине,

А діти йдуть до школи знов і знов.

Й ніколи у боях ніхто не гине,

Бо там господар — щастя і любов.

у мирі жити157   у мирі жити155

у мирі жити154   у мирі жити153

у мирі жити152 у мирі жити151

794

Додати коментар