МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ

З метою вдосконалення педагогічної майстерності та обміну досвідом роботи педагогів на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 22 січня цього року відбулося засідання обласного методичного об’єднання спортивно-технічного відділу. Учасниками заходу у кількості 15 чоловік були керівники гуртків, методисти, директори  закладів позашкільної освіти області.

Відкрила засідання Снітко Р.Л., методист спортивно-технічного відділу.  Вона ознайомила усіх присутніх з  регламентом  роботи, висвітлила питання «Перспетивні педагогічні технології – ефективний шлях досягнення нової якості освітнього процесу у закладі позашкільної освіти». Методист зазначила, що сучасний педагог шукає найбільш ефективні шляхи удосконалення освітнього процесу, підвищення зацікавленості вихованців і зростання їх успішності. У зв’язку з прагненням педагогів підвищити якість навчання, все більше виникає необхідність до переходу на новітні педагогічні технології. Присутні ознайомилися з  класифікацією  педагогічних технологій, які впроваджуються в закладах позашкільної освіти.

Музичук А.О., керівник гуртків судномоделювання поділився досвідом використання проектних  технологій як засобом розвитку творчих здібностей здобувачів неформальної освіти.  Відмітив, що метод проектів в технічних гуртках – комплексний процес, який формує в гуртківців вміння, основи технологічної грамоти, культуру праці, і спрямований на оволодіння ними способами перетворення матеріалів, технологіями їх обробки. Проектна технологія дає змогу активно розвивати у вихованців основні види мислення, творчі здібності, прагнення самому створити щось нове, усвідомити себе творцем.

Дишко К.С., психолог ЦНТТУМ поділилася з учасниками заходу секретами успішного встановлення довірливих стосунків між дітьми та педагогами. Розповіла про значення міміки та жестикуляції людини, наочно продемонструвавши значення проявів кожної з них.

Гудько І.В., завідуюча спортивно-технічного відділу проаналізувала роботу та досягнення керівників гуртків спортивно-технічного відділу,  участь у масових заходах різних рівнів в 2018 році.

Учасники методоб’єднання обговорили та визначили дати, умови проведення обласних масових заходів, основні напрямки роботи  відділу  на 2019 рік.

391

Додати коментар