МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПРЕДМЕТНО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ

З метою підвищення фахової майстерності 6 лютого у предметно-технічному відділі відбулося засідання методичного об’єднання з питання впровадження нових технологій навчання та реалізації науково-методичної проблеми «Колективна творча діяльність як умова підвищення рівня професійної майстерності педагога для формування ключових компетентностей успішної особистості вихованця в позашкільному навчальному закладі» в гуртках відділу.

Гаврилюк А.А., методист предметно-технічного відділу, ознайомила з підведеними підсумками  роботи МО у 2018 році та визначенням основних напрямків на 2019 рік. Методист зазначила, що вся методична робота була спрямована на підвищення фахової майстерності педагогів відділу, використання нестандартних форм роботи, інтерактивних технологій, забезпечення участі вихованців в обласних та всеукраїнських масових заходах, турнірах, конкурсах. Акцентувалась увага розробці тем занять, моделювання їх фрагментів, проведення індивідуальної роботи з обдарованими вихованцями.

Дуда Л.О., керівник гуртків початкового технічного моделювання поділилася досвідом у використанні та впровадженні ігрових технологій як ефективного засобу формування комунікативної компетентності дітей.

 Відбулася дискусія та обмін досвідом з питання підбору тематики на обласну виставку-конкурс з початкового технічного моделювання для учнів молодшого шкільного віку. Розглянули ряд пропозицій що до номінацій виставки: ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки, макети будівель, транспортної техніки, іграшки та композиції з природних матеріалів і тканини, фанери.

На завершення учасники методоб’єднання обговорили та визначили дати, умови проведення обласних масових заходів у березні  2019 року.

206

Додати коментар