МАЛЮЄМО МАЙБУТНЄ!

Один із ключових моментів занять з дітьми – розповіді про їхні мрії та бажання, про стратегію їх здійснення. Ми говоримо з ними про те, чим відрізняються справжні мрії від звичайних бажань і чому найважливіші в житті речі неможливо купити за гроші.

Мрії, надії і прагнення нашого підростаючого покоління – головна концепція конкурсу малюнка на асфальті на тему: «Ми малюємо майбутнє», що відбулось 1 червня з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

International Day for Protection of Children ‒ прекрасне свято радості та надії, адже саме в дітях продовження роду людського, здійснення мрій і сподівань.

Приємно відзначити, що всі роботи виявилися різноплановими, яскравими, несподіваними, що створило справжній феєрверк дитячої фантазії. Юні художники продемонстрували свою надзвичайну уяву та неабиякий художній талант: сонце з промінчиками, блакитна хмарка, квіточки, метелики…

Діти – це безмежна щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.

Давайте створимо для них щасливий світ разом!

 

 

 

278

Додати коментар