ЛИСТ В МИНУЛЕ

Дата 29 січня посідає вагоме місце в національній історичній пам’яті українців. Україна відзначає День пам’яті героїв, що загинули в битві під Крутами. Подвиг українських юнаків, що своєю кров’ю окропили святу Землю в боротьбі за волю України, навічно залишаться в історії як символ національної честі.

З метою вшанування пам’яті героїв Крут, розширення світогляду учнівської молоді, виховування патріотизму, пізнавального інтересу до історії минулого у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася виховна година, де вихованці гуртків  переглянули фільм про події 29 січня 1918 року «Крути. З циклу Перемоги України», ознайомилися з історичними подіями під час бою, що відбувся на залізничній станції Крути. Діти були вражені героїзмом та відданістю студентів, які захищали УНР. В знак подяки, діти написали лист, щоб майбутнє покоління пам’ятало про героїзм та патріотизм свідомої молоді  минулого та наслідували їх.

Також, не могли не згадати про сьогоднішні події на сході України та вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни хвилиною мовчання.

Подвиг Героїв Крут ніколи не буде забутий і стертий з пам’яті українського народу.

Слава Україні!

Героям Слава!

153

Додати коментар