КУРІННЯ – ПРОБЛЕМА, З ЯКОЮ МОЖЕ ВПОРАТИСЯ КОЖЕН

Не пробував курити – не кури!

Тих, хто не курить, люди поважають.

А тим, хто курить, завжди говори –

Нехай здоровим бути тобі не заважають.

Цигарка – ворог для твоїх думок,

Зруйнує все в тобі – і навіть мрії.

Вона призводить до тяжких хвороб

І на майбутнє не дає надії.

Сам не кури і друзів відмовляй,

Нехай вони забудуть згубну звичку.

І все життя ти просто пам’ятай –

Прекрасне не в цигарці й запальничці!

Здоровий спосіб життя – невід’ємна частина існування у сучасному світі. Люди все більше і більше усвідомлюють важливість збереження свого здоров’я. У наш час тютюнопаління являється найпоширенішою шкідливою звичкою. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я 90% смертей від раку легенів, 75% – від хронічного бронхіту і 25% – від ішемічної хвороби серця обумовлені палінням.

Здоров’я підростаючого покоління визначає в майбутньому здоров’я всієї нації. Профілактика куріння може реально збільшити на кілька років тривалість життя, запобігти виникненню хвороб серця і судин, бронхів і легенів, а також безлічі супутніх захворювань. Саме тому у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено виховну годину на тему : «Профілактика та запобігання тютюнопаління».

Виховна година була проведена у формі дискусії та обговорення проблеми тютюнопаління серед неповнолітніх. Культорганізатор Лукащук К.А інформувала молодь про можливий ризик, пов’язаний з палінням, особисто для кожного та близьких, обговорили з присутніми основні причини  і наголосили на мотивацію яка може служити для  відмови від куріння.

 Також, діти переглядали відеофільм «Правда про куріння».

У заході взяв участь практичний психолог Дишко К.С, який урізноманітнив виховну годину елементами тренінгу. Діти слухали притчі та виконували практичні завдання щодо формування здорового способу життя. Були обговорені  проблеми попередження куріння тютюну, подавалися механізми формування цілісної особистості підлітка, прагнення до самовдосконалення. Викладено деякі теоретичні та практичні аспекти просвітницької роботи з формування здорового способу життя учнів підліткового віку.

Очевидно, що успіх боротьби з тютюнопалінням залежить від особистого прикладу того, хто виховує молодь та від оточуючого середовища, в якому більше часу перебуває Ваша дитина. Потрібно пам’ятати: здоров’я, радість життя і щастя — в наших руках!  

«Ми проти куріння! Ми здорове покоління»

321

Додати коментар