КОНКУРС ПРОЕКТІВ «ПРОБЛЕМА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЇЇ ВИРІШЕННЯ ВЛАСНИМИ РУКАМИ»

Кінець грудня для вихованців лабораторії радіоелектронного конструювання виявився наповненим цікавими подіями. Новорічні свята розпочались з Дня Святого Миколая.

І саме тому, в ці дні, коли у всіх вже передсвятковий настрій, відбувся 26 грудня 2018 року конкурс проектів «Проблема енергозбереження та її вирішення власними руками». Мета конкурсу: ознайомити вихованців із сучасними глобальними проблемами енергозбереження та шляхами їх вирішення. Оскільки ця проблема стоїть перед людством вже не один рік, то кожен повинен внести свій вклад в її розвязання.

Вихованці гуртків радіоелектронного конструювання (керівникі гуртків Седанов О.О. та Соловенюк М.М.) із захоплення слухали розповідь про причини виникнення дефіциту енергії та основні шляхи вирішення.

Практична частина викликала бурне обговорення, оскільки кожен хотів висловити свою думку. Практична демонстрація енергозберігаючих пристроїв здивувала та зачаровувала.

Свічка та перетворювач, пластинка з металу та термоелементи, дозволили отримати світіння світлодіода.

Звичайний кулер і нескладна схема перетворила енергію вітру на електричну енергію, придатну для заряджання ліхтарика.

Прості, але дуже корисні пристрої були опробовані кожним. Здивування та бажання повторити ці досліди читалося в очах кожного!!!

Енергозбереження- це просто, цікаво та корисно!!! 

241

Додати коментар