КОНКУРС «POLYTECO УКРАЇНА 2018-2019»

З  16 по 19 жовтня в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2019 «POLYTECO Україна 2018-2019».

В Україні цей конкурс популярний вже багато років. Багато років у наших дітей є можливість демонструвати свої знання і таланти на світовій арені.

Метою конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді України в сприянні активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадженні інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальний процес.

Юні науковці вже вкотре здивували гостей та учасників фестивалю оригінальними науково-технічними та конструкторськими винаходами. Молоді винахідники впевнено захищали власні проекти та відповідали на запитання відвідувачів заходу, серед яких були науково-педагогічні працівники НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», вчені НАН України, члени журі та учасники конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge 2018» і конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019», студенти, підприємці та журналісти.

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді представляло двоє учасників. IV місця отримали Юрій Сопронюк (керівник Ковальчук Н.В.) з роботою «Web-додаток СubeАrt» у категорії «Інформаційні технології» та Роман Косенко (керівник Луньов С.В.) з проектом «Одержання чутливого елемента для датчика Холла на основі опроміненого електронами монокристала кремнію» у категорії «Фізика і астрономія».

  

   

Вітаємо переможців “POLYTECO Україна 2018-2019”!

666

Додати коментар