КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці. Вперше він відзначався у 2003 році. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули чи отримали травми на виробництві.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно  Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. Статтею 43 Конституції України гарантовано, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.

Навчання працюючих безпечних умов праці — одна з головних складових в охороні праці, а тому розпочинати виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров’я, життя і здоров’я оточуючих, формувати високу культуру безпеки праці слід ще з раннього дитинства.

З метою популяризації питань охорони праці, виховання високої культури безпеки праці серед молоді та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2018 році оголошено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Обласний конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» проводиться  з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці. Конкурс організовується і проводиться Управлінням Держпраці у Волинській області та управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації  і складається з двох етапів: грудень 2017 – лютий 2018 року – відбіркові регіональні тури; березень – квітень 2018 року – фінал та оголошення переможців.

Вихованці гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва лабораторії художньо-технічного відділу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді також зголосились взяти участь у конкурсі та під час занять натхненно  втілювали своє бачення даної проблеми в малюнках. Кращі творчі роботи гуртківців були відібрані для участі в обласному конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Тож побажаємо юним художникам успіхів, перемог, невичерпної енергії та творчої наснаги!

 

1 011

Додати коментар