ІМПУЛЬС ДО РУХУ ВПЕРЕД

Спільною працею педагоги України окреслюють контури майбутньої української освіти, продовжують роботу по зміненню застарілої навчальної моделі на сучасну, інноваційну, здатну сформувати компетентного, всебічно розвинутого, відповідального громадянина і патріота своєї держави.

Позашкільний навчальний заклад завжди в авангарді суспільних змін, пропонує сьогоднішньому і майбутньому поколінням учнів достойну, сучасну освіту, яка допоможе їм стати конкурентоздатними у 21-му столітті.

Ми переконані, що змінити систему можна лише завдяки зміні поглядів педагогів позашкільних закладів, задавши правильний напрямок руху до змін, розумінню нагальної необхідності реформування, визначенню ролі і місця позашкілля в системній архітектурі освіти. Позашкільна освіта буде успішна, якщо до неї прийде успішний педагог і такого педагога ми повинні створювати вже сьогодні. 

Саме для цього 22 березня 2017 року було проведено обласний семінар для районих (міських) координаторів Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» з вмотивованими до змін в позашкільній освіті представниками з проблеми: «Впровадження сучасних прогресивних освітніх національних та зарубіжних технологій. Панельна дискусія».

Під час роботи семінару учасники мали змогу здобути велику кількість цікавої інформації щодо пріоритетних напрямків здійснення державної політики в галузі позашкільної освіти на сучасному етапі (Бабула Ірина Ігорівна, заступник директора з навчально-методичної роботи), модернізації змісту освіти як чинника впливу на ефективність продуктивної діяльності педагога позашкільного закладу (Оксіньчук Тетяна Василівна, завідуюча інформаційно-технічного відділу). Семенюк Ірина Василівна, методист інформаційно-технічного відділу, координатор конкурсу в області, ознайомила присутніх з професійним самовизначенням педагогів як засобом популяризації інформаційно-технологічних знань учнів.

Імпульсом до руху вперед, використання у практичній роботі набутих знань та стимуляції до особистісного професійного зростання стало проведення панельної дискусії «Вектор розвитку позашкільної освіти України: виклики часу».

Учасники семінару отримали методичні рекомендації, які зможуть використати у роботі своїх педагогічних колективів, окреслили спільні перспективи діяльності.

Цікаве невимушене спілкування однодумців, які прагнуть змін і готові змінюватись самі, дало свої результати. Всі учасники заходу висловили велику вдячність за отриману можливість для особистісного розвитку і позитивних зрушень у навчальних закладах міста. Саме такі активні форми практичної та методичної роботи педагогів є сьогодні запорукою успішного управління процесом навчання. 

 


  
590

Додати коментар