ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРС  МАЛЮНКІВ

В ТЕХНІКАХ ЖИВОПИС, ГРАФІКА, КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА

НА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНУ ТЕМАТИКУ

Переможцями в номінації «живопис» стали:

І місце – Шишко Марія, учениця Нововолинської гімназії за роботу « Тобі дано життя, не руйнуй його»,

ІІ місце – Власюк Валерія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Етюд» Ківерцівського районного ЦДЮТ за роботу «Пам’ятаймо  героїв!»,                 

ІІІ місце – Старкевич Людмила, вихованка зразкової образотворчої студії «Етюд» Будинку школяра Любомльської районної  ради за роботу «Нескорені тоді, нескорені й донині»;

в номінації «графіка»

І місце -Майструк Єлизавета, учениця Нововолинської гімназії за роботу «Все буде добре – 4.5.0, ця ніч минула – 4.5.0…» ,

ІІ місце – Петренко Катерина, учениця комунального закладу «ЗОШ І-ІІ ступенів № 11-колегіум Луцької міської ради»  за роботу «Зупиніть війну і поверніть батька!»,

ІІІ місце – Сільчук Анастасія, вихованка гуртка «Юний художник» НВК «ЗОШ №13 – колегіум» м. Ковеля за роботу «Повертайся, сину»;

в номінації «комп’ютерна графіка»

І місце – Кушнір Анастасія, учениця Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 за роботу «На варті мирного життя»,

ІІ місце – Рожок Софія, учениця ООО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» с. Зимне за роботу «За українським військом – як за кам’яною стіною!»,

ІІІ місце – Сорочук Анастасія, вихованка гуртка «Кольоровий водограй» Камінь- Каширського районного будинку дитячої та юнацької творчості за роботу «Де калина – там Україна».

В командному заліку перемогу здобули:

І місце: команда м. Нововолинська,

ІІ місце: команда Зимнівської об’єднаної територіальної громади,

ІІІ місце: команда Ківерцівського районного ЦДЮТ.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «ЗА НАШУ СВОБОДУ»

(наказ УДЦПО від 20.09. 2017 м. Київ № 09-18 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

1. Диплом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі «Образотворче мистецтво»:

Божко Софію, вихованку гуртка «Основи дизайну» Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської області, за роботу «Дитина у безпеці грає – країна процвітає», керівник Голодишина А.Є.;

Козака Владислава, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «На варті миру і добра», керівник Корець Н.М.;

Конопадську Олену, вихованку гуртка «Малюнок» НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – гімназія ім.А.П.Бринського» Волинської області, за роботу «Повертайтесь сини мої додому», керівник Ходорчук О.М.;

Петренко Катерину, вихованку гуртка «Рисунок і живопис» КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Під омофором Пречистої», керівник Скорич О.В.;

Ремінську Ангеліну, вихованку гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – гімназія ім.А.П.Бринського» Волинської області, за роботу «Ціна за нове життя», керівник Остапчук М.А.;

Романчук Наталію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Луцького Палацу учнівської молоді Волинської області, за роботу «Україна сьогодні», керівник Андрієвський П.Д.;

Старкевич Людмилу, вихованку Зразкової студії образотворчого мистецтва «Етюд» Будинку школяра Любомльської районної ради Волинської області, за роботу «Україна – земля вільних людей», керівник Богута О.М.;

Стасюк Тетяну, вихованку художньої студії «Чарівна палітра» Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва Волинської області, за роботу «Чекаємо з перемогою», керівник Мельник О.А.;

Шевчик Дарину, вихованку гуртка «Світ очима дітей» Комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Небесна варта нашого життя – борці за мир і волю України», керівник Мозоль О.А.;

2. Дипломом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі: «Образотворче мистецтво»:

Глущук Богдану, вихованку гуртка «Народний розпис» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «За Волю та Гідність, за нашу Свободу», керівник Мельник Л.Ф.;

Гріднєву Ангеліну, вихованку гуртка «Мистецькі зустрічі» Комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Свобода й незалежність України на крилах воїнів-рятівників», керівник Янчук О.А.;

Гуліту Олену, вихованку Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Нововолинської міської ради Волинської області, за роботу «Молюсь за мир у рідній Україні», керівник Тимощук Л.П.;

Мельник Анастасію, вихованку Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів- правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» Волинської області, за роботу «Україна – понад усе», керівник Перцюк Г.М.;

Муравську Вікторію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» навчально-виховного комплексу смт.Любешів Волинської області, за роботу «Незламна надія», керівник Ковальчук І.О.;

Ребіцького Миколу, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Володимир-Волинського районного Будинку школяра Волинської області, за роботу «Я вірю в Україну», керівник Серпухова В.О.;

Цісар Анну, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради Волинської області, за роботу «На решті території без опадів, а тут свинцеві зливи і дощі…», керівник Уманець Є.А.;

3. Дипломом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі: «Образотворче мистецтво»:

Носаль Валентину, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Центру позашкільної освіти Ковельського району Волинської області, за роботу «Боже, Україну збережи!», керівник Щесюк І.І.;

Скібіцьку Юлію, вихованку НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія» Волинської області, за роботу «І буде мир і злагода і нас буде», керівник Мелесик Ю.М.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

НА ТЕМУ: «УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА»

(наказ УДЦПО від 19.06. 2017 м. Київ № 06-07 «Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на тему: «Україна – європейська держава»)

Диплом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:

Шатунову Ангеліну, вихованку Рожищенського районного Будинку дитячої творчості Волинської області, за роботу «Ми діти твої, Україно, в Європу ми хочемо йти»;

Дипломом ІІ ступеня Українського державного центр позашкільної освіти:

Щербак Поліну, вихованку Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської області, за роботу «Із українських квіточок я сплела євровіночок» (керівник Кремінь Г.А.);

Диплом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:

Ольхову Марію, ученицю Комунального закладу «Луцька ЗОШ № І-ІІ ст. № 11 – колегіум» Волинської області, за роботу «Міст єднання»;

Мороз Ірину, ученицю навчально-виховного комплексу № 26, Волинської області, за роботу «Єднаймося, в мирі та любові»;

Карпук Мар’яну, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Барви творчості» Камінь-Каширського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Україна – європейська держава»;

Ємчик Анастасію, вихованку гуртка «Творча майстерня» Ковельського Палацу учнівської молоді імені І.Франка Волинської області, за роботу «Україна»;

Хоровець Катерину, вихованку студії образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй» Камінь-Кашинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Хай сонце осяє шлях до Європи»;

Герасимчука Тараса, учня Комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа № 20 Луцької міської ради Волинської області, за роботу «Європа – наш спільний дім».

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ – КОНКУРСУ

ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО  І ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

«ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

(наказ УДЦП «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» № 06-13 від 30.06.2017р.

1. Диплом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:

– Антощук Анну, вихованку гуртка «Лозоплетіння» Комунального закладу «Іваничівський будинок дитячої та юнацької творчості» Іваничівської районної ради Волинської області, за роботу «Кошик для дитячих іграшок», керівник Дзяйло Т.І.;

– Кисляк Ангеліну, вихованку гуртка «Солом’яне диво» Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка міста Ковеля Волинської області, за роботу «Вінок «Традиційний», керівник Каменчук Л.В.;

– Колотюка Дмитра, вихованця гуртка «Юний художник» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Синє і жовте», керівник Дячук В.А.;

– Мартинюк Ірину, вихованку гуртка «Ми малюємо світ» Шацького районного будинку дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботи «Тиха ніч», «Резиденція Папи Римського у Львові», керівник Вензловська І.П.;

                                                                           

– Осипчук Ірину, вихованку гуртка «Колорит» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу 11 «Скринька для прикрас», керівник Рубашна О.В.;

– Столярчук Софію, вихованку гуртка «Художній дизайн» Центру позашкільної освіти Ковельського району Волинської області, за роботу «Наворожило літо і небо квітами цвіте», керівник Абрамчук Л.І.;

– Хом’як Катерину, вихованку гуртка «Ниткова графіка» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Подих свіжості», керівник Степчук О.М.

2. Дипломом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:

– Ващук Ірину, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради», за роботу «Писанки», керівник Мельник І.В.;

– Грищук Марію, вихованку гуртка «Технічний дизайн» Ковельської міської станції юних техніків Волинської області, за роботу «Україна єдина», керівник Невесенко Т.В.;

– Корнійчука Олександра, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Коник – вітерець», керівник Гаврилюк О.Й.;

– Слюсарчука Юрія, вихованця гуртка «Різьба по дереву» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Підсвічник», керівник Гаврилюк О.Й.;

– Тарасіч Лілію, вихованку гуртка Іграшка» Старовижівського районного будинку школяра Волинської області, за роботу «Щира молитва», керівник Козачук Л.Т.;

– Хом’як Вікторію, вихованку Зразкового художнього колективу «Художня вишивка» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Квіти сонця», керівник Литвина Л.В.

3. Дипломом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:

– Панькевич Марію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Палацу учнівської молоді міста Луцька Волинської області, за роботу «Волинські візерунки», керівник Пушкіна Є.А.;

– Рожко Юлію, вихованку гуртка «Народна творчість» Центру науково- технічної творчості учнівської молоді управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, за роботу «Чарівна птаха України», керівник Літвінчук С.М.;

– Степащук Ірину, вихованку гуртка «Віночок творчості» загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Борочиче Горохівського району Волинської області, за роботу «Рушник «Дерево життя», керівник Барановська В.В.;

– Яворську Віру, вихованку гуртка «Чарівна нитка» Горохівського Будинку дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Вертеп», керівник Ковальчук А.М.

 

 

19 травня  2017 року в м. Луцьку відбувся обласний фестиваль художньої творчості учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Дитинства веселковий світ»,  в якому взяли участь  вихованці  гуртків Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.  

В містечку майстрів «Для вас, захисники, наша творчість і любов»  проводили майстер-класи вихованці гуртків  «Образотворче мистецтво» (кер. Черній Л.Я.), «Фітодизайн» (кер. Мєлєшкова Н.В., Плащевська С.А.), «Бісероплетіння» (кер. Статкевич Т.П.) та «Технічне моделювання молодших школярів» (кер. Дуда Л.О., Рабчук О.М.). Також юні художники гуртка «Образотворче мистецтво» Луканюк Христина, Цвок Меланія та Грелюк Юліана взяли участь в обласному конкурсі малюнків на асфальті «Дитинства світ чудовий», в якому зайняли II місце і були нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

ВІТАЄМО  ВСІХ УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ!

    

    

  

 

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ – КОНКУРСУ

ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО І ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

«ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ!»

(2017 рік)

  • Панаса Юрія, вихованця студії різьблення по дереву «Візерунок» опорного  закладу НВК «ЗОШ I-III ст.-гімназія» смт. Турійськ;
  • колектив вихованців гуртка «Глиняна скарбничка» Луцького НВК «ЗОШ I-II ст. № 24 – технологічний ліцей»;
  • Метельську Ольгу, вихованку гуртка «Виготовлення сувеніру» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Берестечко Горохівського району;
  • Хринюк Валентину, вихованку гуртка «Виготовлення сувеніру» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Берестечко Горохівського району;
  • Шведюк Іванну, вихованку гуртка «Ворсове ткацтво» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школаІ-ІІ ст. № 11 – колегіум Луцької міської ради»;
  • Рожко Юлію, вихованку гуртка «Народна творчість» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • Шейку Тетяну, вихованку гуртка «Юний дизайнер» комунального закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 11- ліцей м. Ковеля  Ковельської міської ради»;
  • Степащук Ірину, вихованку гуртка «Віночок творчості» ЗОШ I-III ст. с. Борочиче  Горохівського району;
  • Хом’як Вікторію, вихованку зразкового художнього колективу «Художня вишивка» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • колектив вихованців гуртка «Народна лялька» Районного будинку школяра смт. Торчин Луцького району;
  • Тарасіч Лілію, вихованку гуртка «Іграшка» Старовижівського будинку школяра;
  • Столярчук Софію, вихованку гуртка «Художній дизайн» Центру позашкільної освіти Ковельського району;
  • Гордійчук Софію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» ЗОШ I-II ст. смт. Торчин Луцького району;
  • Осипчук Ірину, вихованку гуртка «Колорит» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Кравчук Ірину, вихованку гуртка «Народно-ужиткове мистецтво» ЗОШ I-III ст. с. Годомичі Маневицького району;
  • Хитрик Тетяну, вихованку зразкової творчої майстерні декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Демчук Оксану, вихованку зразкової творчої майстерні декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Омелюха Богдана, вихованця зразкового художнього колективу студії «Житечко» ЗОШ I-III ст. с. Купичів Турійського району;
  • Хом’як Катерину, вихованку гуртка «Ниткова графіка» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Антощук Анну, вихованку гуртка «Лозоплетіння» комунального закладу «Іваничівський будинок дитячої та юнацької творчості» Іваничівської районної ради;
  • Колотюка Дмитра, вихованця гуртка «Юний художник» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Басалик Катерину,  вихованку  художньої студії «Чарівна палітра» Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва;
  • Мартинюк Ірину,  вихованку гуртка «Ми малюємо світ» Шацького районного будинку дитячої та юнацької творчості;
  • Лук’яненко Анну, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • Ващук Ірину, вихованку гуртка «Природа і фантазія» комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»;
  • Корнійчука Олександра, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Фордюка Назарія, вихованця гуртка «Майстерня «хенд-мейд» Локачинського районного будинку школяра;
  • Яворську Віру, вихованку гуртка «Чарівна нитка» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Горохів;
  • Грищук Марію, вихованку гуртка «Технічний дизайн» Ковельської міської станції юних техніків;
  • Корецьку Марію, вихованку гуртка «Народна вишивка» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Омельчук Вікторію, вихованку гуртка «Художня вишивка» Рожищенського районного будинку дитячої творчості;
  • Лук’янчук Ілону, вихованку гуртка «Художня вишивка» Рожищенського районного будинку дитячої творчості;
  • Скорич Марію-Дарину, вихованку гуртка «Рисунок і живопис», комунального закладу «Луцька  ЗОШ І-ІІ ст. № 11 – колегіум Луцької міської ради»;
  • Панькевич Марію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Палацу учнівської молоді м. Луцьк;
  • Кисляк Ангеліну, вихованку гуртка «Солом’яне диво» Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка м. Ковеля;
  • Маринчук Ангеліну, вихованку гуртка «Народна творчість» Ратнівського районного центру дитячої юнацької творчості;
  • Дух Ольгу, вихованку гуртка «Дизайн виготовлення штучних квітів» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • Бірука Олексія, вихованця студії образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй» Камінь-Каширського будинку дитячої та юнацької творчості;
  • Островську Анастасію, вихованку художньої студії «Палітра» Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва;
  • Смаль Оксану, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Любешівського районного будинку дитячої та юнацької творчості за роботи;
  • Слюсарчука Юрія, вихованця гуртка «Різьба по дереву» Нововолинського центру дитячої та  юнацької творчості;
  • Дроздову Анастасію, вихованку гуртка «Дизайн» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Міндзю Анастасію, вихованку гуртка   «Дизайн» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Дубук Вікторію, вихованку гуртка «Художнє ткацтво» Старовижівського районного будинку школяра;
  • Козярчук Діану, вихованку зразкової студії декоративно-ужиткового мистецтва «Бджілка» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Охоту Валерію, вихованку гуртка «Дитячі фантазії» Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва;
  • Юрчик Мирославу, вихованку гуртка «Юний художник» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості.

 

Вітаємо переможців та всіх учасників обласного конкурсу

«Безпека дитини – добробут країни»!

На виконання завдань Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 10.02.2016 року № 2/32, з метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення, сприяння подальшому розвитку та підтримки юних талантів, виховання їх на патріотичних, історичних та бойових традиціях українського народу протягом вересня – жовтня 2016 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний заочний конкурс дитячих малюнків вихованців закладів позашкільної освіти «Безпека дитини – добробут країни».
На захід представлено 68 робіт образотворчого мистецтва в номінаціях «Живопис», «Графіка» учасниками молодшої, середньої та старшої вікових категорій.
Переможцями в номінації «Живопис» в молодшій віковій категорії стали:
– І місце – Нечипорук Анастасія, вихованка гуртка «Народна творчість» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
– ІІ місце – Козак Владислав, вихованець гуртка «Студія творчості» Шацького будинку дитячої та юнацької творчості;
– ІІІ місце – Мохнюк Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Етюд» Будинку школяра Любомльської районної ради.
Переможці в номінації «Живопис» в середній віковій категорії:
– І місце – Божко Софія, вихованка гуртка «Основи дизайну» Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
– ІІ місце – Богун Анастасія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості;
– ІІІ місце – Северіна Вероніка, вихованка гуртка «Барви» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Горохів.
Переможець в номінації «Живопис» в старшій віковій категорії:
– ІІІ місце – Смаль Оксана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Любешівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
Переможцями в номінації «Графіка» в молодшій віковій категорії стали:
– І місце – Горохівська Олена, вихованка гуртка «Кольоровий водограй» Камінь-Каширського районного будинку дитячої та юнацької творчості»;
– ІІІ місце – Артюшенко Юліана, вихованка гуртка «Художній дизайн» Центру позашкільної освіти Ковельського району.
Переможці в номінації «Графіка» в середній віковій категорії:
– І місце – Макарук Ольга, вихованка гуртка «Петриківський розпис» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості;
– ІІ місце – Огребчук Вікторія, вихованка зразкової художньої студії «Палітра» Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва;
– ІІІ місце – Сорочук Анастасія, вихованка гуртка «Кольоровий водограй» Камінь-Каширського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

bezpeka-ditini-dobrobut-krayini161  bezpeka-ditini-dobrobut-krayini162

bezpeka-ditini-dobrobut-krayini163  bezpeka-ditini-dobrobut-krayini166bezpeka-ditini-dobrobut-krayini164

bezpeka-ditini-dobrobut-krayini165

bezpeka-ditini-dobrobut-krayini167  bezpeka-ditini-dobrobut-krayini168

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу

декоративно- ужиткового і образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край!»

(відповідно наказу УДЦПО від16.06.2016р. № 06-15/1 м. Київ)

 За зайняте 1 місце:

Антонюка Вадима, вихованця гуртка «Творча майстерня» Іваничівського будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Соняхи»;

Войтович Богдану, Харків Марію, вихованок гуртка «Береста» загальноосвітньої школи I-II ступенів села Журавники Горохівського району, за роботу «Село моє журавлика у небі кличе»;

Германа Богдана, вихованця студії різьблення по дереву «Візерунок» Турійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ст. – гімназія», за роботу «На світанку»;

Грек Марину, Шалюту Наталію, вихованок гуртка «Креатив» Володимир-Волинського вищого професійного училища, за роботу «Волинський краєвид»;

Зарафутдінову Христину, вихованку гуртка «Віночок творчості» ЗОШ I-III ст. села Борочиче Горохівського району, за роботу «Райський сад»;

Ковальчук Зоряну, вихованку гуртка «Художнє бісерування» ЗОШ І-ІІІ ст. села Вільхівка Горохівського району, за роботу «Чарівні квіти»;

Ковальчук Яну, вихованку гуртка «Основи дизайну» Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «У солов’їному гаю»;

Мартинюк Ірину, вихованку гуртка «Ми малюємо світ» Шацького будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Україночка»;

Мисковець Анастасію, вихованку гуртка «Основи дизайну» Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Волинська наречена»;

Островську Анастасію, вихованку зразкової художньої студії «Палітра» Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Яскрава четвірка»;

Прокопчук Ольгу, вихованку зразкового художнього колективу «Художня вишивка» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Автопортрет»;

Скрипку Юлію, вихованку гуртка «Екодизайн» Маневицької ЗОШ I- III ст. №1 ім. Андрія Снітки, за роботу «Квітковий розмай»;

Смалюк Софію, вихованку гуртка «Веселковий дивосвіт» Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №23, за роботу«Як весна-веснонька приходить, дівчата хороводи водять»;

Смєлова Валентина, вихованця гуртка «Художній дизайн» зразкової студії декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Етюд» Рожищенського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Т.Г.Шевченко»;

Сорокіну Яну, вихованку гуртка «Рисунок і живопис» Луцької ЗОШ І-ІІ ст. №11-колегіуму, за роботу «Зовуся я красунею Волині»

Ткачук Юлію, вихованку гуртка «Витинанка» Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №11-колегіуму, за роботу «Воскресіння»;

Харків Марію, вихованку гуртка «Береста» загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Журавники Горохівського району;

Хмілевську Тетяну, вихованку гуртка виготовлення сувенірів «Колорит» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Я люблю свій рідний край!»;

Шевчука Олексія, вихованця студії різьблення по дереву «Візерунок» Турійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія», за роботу «Королівська риба-осетер»;

Штик Ольгу, вихованку гуртка «Юний художник» Ратнівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Букет»;

Шушмарук Софію, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Ковельської міської станції юних техніків асті, за роботу «Соняшники»;

За зайняте 2 місце:

Брошко Наталію, вихованку гуртка «Ниткова графіка» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Різдвяна зірка»;

Вихованців гуртка «Умілі руки» Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14 ім. Василя Сухомлинського», за роботу «Мій край»;

Гінайло Софію, вихованку гуртка «Ми малюємо світ» Шацького будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Родина»;

Глушко Вікторію, вихованку гуртка «Дивосвіт» Луцького навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей», за роботу «Усе це – Волинь, моє благовісне Полісся»;

Докая Сергія, вихованця гуртка «Лозинка» Рожищенського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Найсмачніший чай у рідному краї»;

Косинського Володимира, вихованця гуртка «Паперопластика» Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14 ім. Василя Сухомлинського», за роботу «Лісова пісня»;

Мельничук Ольгу, вихованку гуртка «Бісероплетіння» навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» села Заліси Ратнівського району, за роботи «Весняна Україна» та «Зимова Україна»;

Музичук Богдану, вихованку гуртка «Юний дизайнер» Ковельської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8, за роботу «Ромашки»;

Панасюк Мирославу, вихованку гуртка «Ниткова графіка» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Самотність»;

Петрович Яніну, вихованку гуртка «Лозоплетіння» Іваничівського будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Люлі, люлі, люлі, налетіли гулі»;

Приймачука Вадима, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» Ратнівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Рибка-акваріум»;

Пронцевича Івана, вихованця гуртка «Юний художник» Маневицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. Андрія Снітки, за роботу «Дари Волині»;

Пянову Софію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Луцького Палацу учнівської молоді, за роботу «Волиняночка»;

Стрілець Анну, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів міста Берестечко Горохівського району, за роботу «Барвиста Україна»;

Фордюк Діану, вихованку гуртка «Сувенірна майстерня» Локачинського районного Будинку школяра, за роботу «Світає, край неба …..»;

Шуміку Анну, вихованку гуртка «Колорит» Луцького навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей», за роботу «Курочки-господиньки»;

За зайняте 3 місце:

Мельничук Ірину, вихованку зразкової студії декоративно-вжиткового мистецтва «Чарівниця» Рожищенського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Волиняни»;

Огребчук Вікторію, вихованку зразкової художньої студії «Палітра» Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Пори року»;

Романович Світлану, вихованку гуртка «Художня обробка дерева» загальноосвітньої школи I-III ступенів села Любитів Ковельського району, за роботу «Моє рідне село»;

Романюка Тараса, вихованця гуртка «Тістопластика» Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №11-колегіуму, за роботу «Берегиня»;

Скорич Марію-Дарину, вихованку гуртка «Рисунок і живопис» Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №11-колегіуму, за роботу «Стріне вас щиро місто над Стиром»;

Ткачук Юлію, вихованку гуртка «Тістопластика» Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №11-колегіуму, за роботу «Обряди Волині

Франчук Вікторію, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Золоте весілля»;

Хринюк Олександру, вихованку гуртка «Дивосвіт» Луцького навчально- виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №22 – ліцей», за роботу «На крило».