ВІТАЄМО переможців

всеукраїнської виставки-конкурсу

декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край» (2021)

(підсумковий наказ УДЦПО від  30.06.2021 року № 06-21)

Диплом Українського державного центру позашкільної освіти І ступеня:

Шульгу Юлію, ученицю Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського Волинської області, за роботу декоративна композиція «Писанкове диво», керівник Щурук Вікторія Володимирівна;

Мельник Юлію, вихованку гуртка «Флористика» Гораймівського ліцею Колківської селищної ради Луцького району Волинської області, за роботу «Осінь в моєму краї», керівник Соколець Галина Степанівна;

Пендзюх Олександру, вихованку зразкової студії «Чарівна соломка» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Любомльської міської ради» Волинської області, за роботу «Диптих «Рідні краєвиди», керівник Тимощук Олена Анатоліївна;

Арсенюк Альбіну, вихованку гуртка «Поліське золото» загальноосвітньої школи I-III ступеня с. Соловичі Турійської селищної ради Волинської області, за роботу «Дівчина з Полісся», керівник Гловацька Мирослава Валеріївна;

Крука Павла, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу позашкільної освіти «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості» Старовижівської територіальної громади Волинської області, за роботу «Ромашки», керівник Крощук Василь Миколайович;

Гордійчук Юлію, вихованку зразкової творчої майстерні декоративноужиткового мистецтва «Перлина» Ківерцівського центру позашкільної освіти Ківерцівської міської ради Волинської області, за роботу «Я в серці маю те, що не вмирає..», керівник Дудко Мирослава Валеріївна;

Гапончук Юлію, вихованку гуртка «Умілі руки» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Волинське мереживо», керівник Волошина Валентина Федорівна;

Бульчук Любов, вихованку гуртка «Чарівна голка» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-IIIступенів № 13 Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Доріжка «Вишивала мама долю», керівник Мельничук Людмила Василівна;

Мартинюк Софію, ученицю ліцею № 10 м. Ковеля Волинської області, за роботу «Рушник», керівник Лисиця Галина Геннадіївна;

Семерей Світлану, вихованку гуртка «Диво-намистинки» Шацького будинку дитячої та юнацької творчості Шацької селищної ради Волинської області, за роботу «Лялька «Ганнуся», керівник Козак Олена Вікторівна.

Диплом Українського державного центру позашкільної освіти ІІ ступеня:

Полякова Романа, вихованця гуртка «Гончарство» Локачинського будинку школяра Локачинської селищної ради Волинської області, за роботу «Великодній підсвічник», керівник Поляков Микола Сергійович;

Прищепу Мирославу, вихованку гуртка «Житечко» комунального опорного закладу «Купичівський ліцей» Турійської селищної ради Волинської області, за роботу «Капелюх», керівник Кравчук Марія Василівна;

Шинкарук Катерину, Дордюк Софію, вихованок гуртка «Ткацтво» Ратнівського центру дитячої та юнацької творчості Ратнівської територіальної громади Волинської області, за роботу «Кухонний рушник «До столу», керівник Шевчик Ірина Олександрівна;

Вірун Юлію, вихованку гуртка «Рукоділля» комунального закладу НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Ніч у Луцькому замку», керівник Лагода Тетяна Анатоліївна;

Челик Аліну, вихованку гуртка «Фантазія» комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 28 Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Вінок для нареченої», керівник Янчук Лариса Володимирівна.

Диплом Українського державного центру позашкільної освіти ІІІ ступеня:

Вілігурську Анну, вихованку студії флористики «Арт-мікс» Ківерцівського центру позашкільної освіти Ківерцівської міської ради Волинської області, за роботу «Пасхальний вінок», керівник Лукашук Ольга Миколаївна;

Юхимук Емілію, вихованку гуртка «Тістопластика» комунального закладу позашкільної освіти «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості» Старовижівської територіальної громади Волинської області, за роботу «Декоративна композиція «Домовичок», керівник Зінчук Катерина Анатоліївна;

Петрук Вікторію, вихованку гуртка «Основи дизайну» комунального закладу «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Декоративна композиція «Стрітення», керівник Голодишина Алла Євгеніївна;

Юрчик Діану, вихованку зразкової студії художніх ремесел «Полісяночка» Маневицького центру творчості дітей та юнацтва Маневицької селищної ради Камінь-Каширського району Волинської області, за роботу «Декоративна композиція «Скіфські мотиви», керівник Бусел Ніна Володимирівна;

Бубелу Анну, вихованку гуртка «Горнятко» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Волинський сувенір», керівник Миляшкевич Жанна Олександрівна;

Хамулку Романа, вихованця гуртка «Світ соломки» Локачинського будинку школяра Локачинської селищної ради Волинської області, за роботу «Калинова Україна», керівник Хамулка Олена Анатоліївна;

Борейка Іллю, учня гімназії с. Милятин – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області, за роботу «Дерево життя», керівник Борейко Олеся Василівна;

Гурську Марію, вихованку гуртка «Юний художник» Ратнівського центру дитячої та юнацької творчості Ратнівської територіальної громади Волинської області, за роботу «Квіткова радість», керівник Дячук Валентина Адамівна;

Клямар Юлію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Будинку дитячої та юнацької творчості Любешівської селищної ради Волинської області, за роботу «Гердан «Польові квіти», керівник Петрик Ольга Євгеніївна;

Павлович Емілію, вихованку гуртка «Бісерне рукоділля» комунального закладу позашкільної освіти «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості» Старовижівської територіальної громади Волинської області, за роботу «Гердан «Піони», керівник Павлович Ірина Миколаївна;

Пензовську Ірину, вихованку гуртка «М’яка іграшка» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Лялька «Волиняночка», керівник Патола Алла Аркадіївна.

 

ВІТАЄМО переможців

обласної виставки-конкурсу

декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край» (2021)

(підсумковий наказ управління освіти і науки

Волинської облдержадміністрації від  18.05.2021 року № 183)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ  

Всеукраїнської виставки-конкурсу

декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

(наказ УДЦПО від 10 липня 2020 р. № 07-01)

Диплом Українського державного центру позашкільної освіти І ступеня:

  • Шевчук Мілену, вихованку гуртка «Веселе тісто» Локачинського районного Будинку школяра Волинської області, за роботу «Крила матері», керівник Фордюк Аліна Олександрівна;
  • Мохнар Надію, вихованку студії флористики «Арт-мікс» Ківерцівського центру позашкільної освіти Волинської області, за роботу «З Україною у серці!», керівник Лукашук Ольга Миколаївна;
  • Савчук Юлію, ученицю гуртка «Умілі руки» ЗОШ I-III ступенів с. Гораймівка Маневицького району Волинської області, за роботу «Барви осені», керівник Соколець Галина Степанівна;
  • Цибень Романа, вихованця гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу позашкільної освіти «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості» Волинської області, за роботу «Олень», керівник Крощук Василь Миколайович;
  • Вірун Юлію, вихованку гуртка «Рукоділля» комунального закладу «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Волинські піснеспіви», керівник Лагода Тетяна Анатоліївна;
  • Бонюка Андрія, вихованця гуртка «Академічний рисунок» Локачинського районного Будинку школяра Волинської області, за роботу «Дума про кіборга», керівник Хамежук Іван Іванович;
  • Редько Юлію, вихованку студії декоративно-прикладного мистецтва «Дитячий вернісаж» Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва Волинської області, за роботу «Зайці», керівник Павлюк Людмила Анатоліївна;
  • Зелінську Інну, вихованку студії декоративно-прикладного мистецтва «Дитячий вернісаж» Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва Волинської області, за роботу «Зайці», керівник Павлюк Людмила Анатоліївна;

Диплом Українського державного центру позашкільної освіти ІІ ступеня:

  • Якимчука Єгора, вихованця гуртка «Паперопластика» Ківерцівського центру позашкільної освіти Волинської області, за роботу «Син Божий народився», керівник Якимчук Надія Володимирівна;
  • Шатунову Ангеліну, вихованку зразкової студії образотворчого та декоративного мистецтва «Художній дивосвіт» Рожищенського будинку дитячої творчості Волинської області, за роботу «Сім’я», керівник Шатунова Оксана Іванівна;
  • Полякова Романа, вихованця гуртка «Гончарство» Локачинського районного Будинку школяра Волинської області, за роботу «Сувенір «Стежина до рідного Будинку школяра», керівник Поляков Микола Сергійович;
  • Швець Софію, вихованку народної студії образотворчого мистецтва «Етюд» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Любомльської міської ради» Волинської області, за роботу «Осінні барви», керівник Богута Оксана Михайлівна;
  • Власік Софію, вихованку гуртка «Крій та шиття» Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва Волинської області, за роботу «Щур джентльмен», керівник Плачинта Олена Іванівна;

Диплом Українського державного центру позашкільної освіти ІІІ ступеня:

  • Жегестовську Надію, вихованку гуртка «Основи дизайну» комунального закладу «Луцький міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Волинська ружа», керівник Голодишина Алла Євгенівна;
  • Смик Юлію, вихованку гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Луцька ЗОШ I-II ступенів №11-колегіум Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Мелодія рідного краю», керівник Вавринчук Наталія Миколаївна;
  • Сесик Христину, вихованку гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу позашкільної освіти «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості» Волинської області, за роботу «П’ятиручка», керівник Фещук Антоніна Едуардівна;
  • Сидорчук Анастасію, ученицю ЗОШ I-III ступенів імені Героя України Володимира Мельника с. Чорниж Маневицького району Волинської області, за роботу «А мій милий вареничків хоче», керівник Чучко Алла Миколаївна;
  • Родзь Дарину, вихованку гуртка «Берестяночка» Локачинського районного Будинку школяра Волинської області, за роботу «Сільський краєвид», керівник Макушинська Іванна Петрівна;
  • Рожко Лізу, вихованку гуртка «Світ соломки» Локачинського районного Будинку школяра Волинської області, за роботу «Птах-мрійник», керівник Хамулка Олена Анатоліївна;
  • Гурську Марію, вихованку гуртка «Палітра» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «В очікуванні», керівник Дячук Валентина Адамівна;
  • Воронюк Іванну, вихованку зразкової художньої студії «Палітра» Центру розвитку і творчості дітей та юнацтва Колківської селищної ради Маневицького району Волинської області, за роботу «Мудра сова», керівник Островська Людмила Володимирівна;
  • Дудик Дарію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Володимир-Волинського Центру позашкільної освіти Волинської області, за роботу «Сонячна українка», керівник Дудик Наталія Миколаївна;
  • Остап’юк Софію, вихованку гуртка «Абетка дизайнера» комунального закладу «Луцька ЗОШ I-III ступенів № 23 Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Рушник «Родинний оберіг», керівник Онисюк Ірина Йосипівна;
  • Романюк Катерину, вихованку гуртка «Фантазія» ЗЗСО «Ліцей №11 м. Ковеля» Волинської області, за роботу «Диптих «Прадавні наші шви», керівник Хавіна Тамара Сергіївна;
  • Тимошик Діану, вихованку гуртка «Фантазія» ЗЗСО «Ліцей №11 м. Ковеля» Волинської області, за роботу «Диптих «Прадавні наші шви», керівник Хавіна Тамара Сергіївна.

Примітка! Дипломи переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу надіслані в електронному варіанті на адресу управління освіти міських (міст обласного значення) рад, відділи освіти райдержадміністрацій області. 

 

Творчі роботи переможців

обласної онлайн виставки-конкурсу

декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край» (2020)

(підсумковий наказ управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації

від 16.06.2020 року №172)

 

Роботи переможців обласного конкурсу

дитячих малюнків вихованців закладів позашкільної освіти

«Безпека дитини – добробут країни»

(наказ управління освіти, науки та молоді №  668 від  12  грудня  2019 року)   

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового

і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»!

 (наказ від 27.06.2019 р. м. Київ № 06-06/1)

Диплом Українського державного центру позашкільної освіти І ступеня:

Брагіна Олександра, вихованця гуртка «Різьбяр» Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури Волинської області, за роботу «Годинник «Тетерук», керівник Семенюк С.Р.;

Дейну Вікторію, вихованку зразкової творчої майстерні декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Закохані у сонце», керівник Дудко М.В.;

Дроздову Анастасію, вихованку гуртка «Технічний дизайн» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Берегиня затишку», керівник Савчук Л.А.;

Дудик Дарію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Центру позашкільної освіти м. Володимира – Волинського Волинської області, за роботу «Казковий світ Марії Приймаченко», керівник Дудик Н.М.;

Кравченко Юлію, вихованку гуртка «Фантазія» комунального закладу «Луцький ліцей Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Серветка «Весняний настрій», керівник Янчук Л.В.;

Кусика Богдана, вихованця гуртка «Пізнайко» комунального закладу «Луцький НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Скульптурна композиція «Захистивши родину, захистимо Україну», керівник Мазур Ю.М.;

Пеха Максима, вихованця студії різьблення по дереву «Візерунок» опорного закладу НВК «ЗОШ I-III ступенів – гімназія» смт. Турійськ Турійського району Волинської області, за роботу «Пригода в лісі», керівник Сичик В.Є.;

Положевець Вікторію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Палацу учнівської молоді міста Луцька, за роботу «Зустріч», керівник Андрієвський П.Д.;

Рожко Юлію, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської області, за роботу «Наша славна Україна», керівник Літвінчук С.М.;

Смолярчук Ілону, вихованку гуртка «Чарівна намистинка» комунального закладу «Луцька ЗОШ I-III ступенів № 23 Луцької міської ради», за роботу «Сонячні квіти», керівник Фещук М.В.;

Стефанович Яну, вихованку гуртка «Технічний дизайн» Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Охоронець миру», керівник Савчук Л.А.;

 

Диплом Українського державного центру позашкільної освіти ІІ ступеня:

Божко Софію, вихованку гуртка «Основи дизайну» комунального закладу «Луцький міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Пори року», керівник Голодишина А.Є.;

Борисюк Ангеліну, вихованку гуртка «Соломоплетіння» Старовижівського будинку школяра Волинської області, за роботу «Тарілка», керівник Мазур Л.С.;

Бречко Ангеліну, вихованку зразкової студії образотворчого та декоративного мистецтва «Художній дивосвіт» комунального закладу «Рожищенський будинок дитячої творчості» Волинської області, за роботу «Моя сім’я», керівник Шатунова О.І.;

Дордюк Софію, вихованку гуртка «Ткацтво» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Рушничок», керівник Дордюк Л.П.;

Жаловагу Аліну, вихованку гуртка «Ручне ліплення» Локачинського районного будинку школяра Волинської області, за роботу «Волинський замок», керівник Поляков М.С.;

Купчика Назара, Таранця Олександра, вихованців гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Луцької спеціалізованої школи I-III ступенів № 1 Луцької міської ради, за роботу «Декоративний сервіз», керівник Кодорук М.І.;

Лудзяк Анастасію, вихованку гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради», за роботу «Комплект доріжок «Вишивка Волині», керівник Орловська Т.М.;

Мазур Анастасію, вихованку гуртка «Соломоплетіння» Старовижівського будинку школяра Волинської області, за роботу «Корзинка», керівник Мазур Л.С.;

Патієвич Іванну, вихованку народної студії образотворчого мистецтва «Етюд» комунального закладу «Будинок школяра Любомльської міської ради» Волинської області, за роботу «Ростуть і квітнуть мальви чарівні», керівник Богута О.М.;

Петренко Катерину, вихованку образотворчої студії «Золотий мольберт» комунального закладу «Луцька ЗОШ I-II ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради» Волинської області, за роботу «Ніч у Луцькому замку», керівник Скорич О.В.;

Прищепу Мирославу, вихованку студії «Житечко» комунального опорного закладу «Купичівський ліцей» Турійського району Волинської області, за роботу «Капелюх», керівник Кравчук М.В.;

Сидорук Наталію, вихованку гуртка «Ткацтво» Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості Волинської області, за роботу «Матусин рушник», керівник Дордюк Л.П.;

Цьопич Ірину, вихованку студії декоративно-прикладного мистецтва «Дитячий вернісаж» Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва Волинської області, за роботу «Жили у бабусі три веселих гусі…», керівник Зелінська Л.А.;

Яворську Вікторію, вихованку гуртка «Береста» загальноосвітньої школи I-II ступенів с. Журавники Горохівського району Волинської області, за роботу «Тихий ліс», керівник Луньо І.Ю.;

 

Диплом Українського державного центру позашкільної освіти ІІІ ступеня:

Бульчук Любов, вихованку гуртка «Чарівна голка» комунального закладу «Луцька ЗОШ I-III ступенів № 13 Луцької міської ради», за роботу «Рушник «Щаслива доля на волинській землі», керівник Мельничук Л.В.;

Бурлакову Віру, вихованку гуртка «Дивосвіт» комунального закладу «Луцький НВК «ЗОШ I-III ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради» 50 Волинської області, за роботу «Мережана душа волинського краю», керівник Андрійчук О.В.;

Новосад Аліну, вихованку гуртка «Мозаїка» Локачинського районного будинку школяра Волинської області, за роботу «А ти нам Україну бережи!», керівник Хамулка О.А.;

Огороднічук Катерину, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове 64 мистецтво» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської області, за роботу «В обіймах неньки-України», керівник Літвінчук С.М.;

Смалюк Софію, вихованку гуртка «Мистецькі зустрічі» комунального закладу «Луцька ЗОШ I-III ступенів № 23 Луцької міської ради» Волинської 69 області, за роботу «Під захистом княгині-берегині міцніє й квітне моя рідна Україна», керівник Янчук О.А.;