«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики,

малюнка, фантазії і творчості»

 (В. Сухомлинський) 

За час роботи на базі  лабораторії художньо-технічного відділу працювали такі гуртки: м’яка іграшка, макраме, художня обробка деревини,  лозоплетіння, аплікація соломкою, народна іграшка, паперова пластика та оригамі, художня кераміка, бісероплетіння, тістопластика, художній розпис, писанкарство тощо.

На сьогоднішній день тут працюють  гуртки:

– «Бісероплетіння» (кер. Юрчинська Г.М.);

– «Образотворче мистецтво» (кер. Черній Л.Я., Тимко І.А.);

– “Технічний дизайн” (кер. Кремінь Г.А., Білітюк Т.П.);

– “Народні промисли України” (кер. Дудар О.Д.);

– «Декоративно-прикладне мистецтво» (кер. Літвінчук С.М., Снітко Р.Л.).

Працюють наші педагоги і на базах сільських шкіл області та громадського об’єднання “Центр реабілітації осіб з інвалідністю”Джерело життя”.

Гуртки відвідують діти різної вікової категорії – від 5 до 18 років. Групи формуються за віковими особливостями і робота з ними проводиться диференційовано в залежності від рівня їх підготовки, індивідуальних можливостей та природних обдарувань.

Керівники гуртків прагнуть організувати навчально-виховний процес спрямований  на формування творчої особистості, здатної самостійно і нестандартно мислити, глибоко розуміти твори народного мистецтва, вміти широко використовувати набуті знання та сучасні дизайнерські технології.

У процесі реалізації програм гуртків використовуються різноманітні форми, засоби, методи навчання з урахуванням знань, практичних навичок та психолого-фізіологічного розвитку дітей.

Пам’ятаймо, що дитинство – найщасливіша, найсвітліша, найвеселіша пора в житті кожної людини. Діти завжди цікаві, енергійні та сповнені надій. Саме тому наше завдання – забезпечити   належні умови для їхнього розвитку, захистити від негараздів життя та допомогти відкрити свої здібності і таланти. А від творчої особистості кожного педагога, його пристрасті, натхнення, незгасної працездатності залежить творча робота кожної дитини.