Керівники гуртків – Мєлєшкова Наталія Володимирівна, Плащевська Світлана Анатоліївна

Протягом історії свого розвитку людина намагалась прикрасити життя, зробити привабливими необхідні речі. В цьому їй допомагали квіти.

Без квітів не обходиться жодна визначна подія у нашому житті: вони незмінно супроводжують свята, цікаві зустрічі, дають можливість виразити наші почуття і відношення до близьких людей. Так виникло мистецтво виготовлення штучних квітів.

Створює квіткові композиції, прикрашає інтер’єр – флорист, фітодизайнер. Ця професія за останнє десятиріччя набула величезної популярності, стала необхідною в усіх сферах життя і діяльності людини.

Саме тому для дітей актуальною є робота гуртка виготовлення штучних квітів.

Навчаючись у гуртку, вихованці ознайомлюються з історією виникнення  і розвитку мистецтва аранжування квітів; вчаться виготовляти квіти з різних матеріалів; створюють квіткові композиції, сувеніри, обереги, панно з природного матеріалу. Дуже популярними за останній час стали цукеркові композиції, декоративні кавові деревця, картини із кавових зерен тощо. 

Велика увага на заняттях приділяється естетичному вихованню гуртківців, розвитку їх фантазії, художнього смаку, творчої уяви, вихованню доброти, взаємодопомоги, поваги до традицій українського народу. Цьому сприяють різноманітні тематичні заходи: виставки, конкурси, творчі звіти, вікторини, турніри, походи у театр, вечорниці, години спілкування, екскурсії та ін.

3       2    7

DSC_1720   DSC_0509    DSC_0542

DSC_1043

DSC_0330