ХОЧУ! МОЖУ! ТРЕБА!

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль позашкільної освіти у підготовці вихованців до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

В інформаційно-технічному відділі ЦНТТУМ з 22 по 27 квітня 2019 року був проведений Тиждень охорони праці.

В рамках проведення Тижня вихованці відділу брали участь в конкурсі презентацій на тему «Екстренна допомога – запорука здоров’я» (керівник гуртків Завадська О.Ф.), конкурсі на кращий комп’ютерний малюнок «Охорона праці – запорука життя» (керівник гуртків  Чернишова Є.О.).

Під час заходів учні мали змогу ознайомитися з правилами надання екстренної допомоги, розширити уявлення про охорону праці, ще раз переконатися в тому, що від їх  злагоджених дій іноді залежить життя людей.

Керівники гуртків Оксіньчук Т.В., Семенюк І.В., Ковальчук Н.В. з метою пропагування професії рятувальника провели профорієнтаційне заняття «Хочу, Можу, Треба», заняття-телепередачу «Стратегія успіху, або як обрати професію».

З метою формування в учнів свідомого ставлення до життя та здоров’я, популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді у відділі проведено вікторину он-лайн «Обережно! Небезпека!» та панельну дискусію «Безпечна праця – крок у щасливе майбутнє» (керівники гуртків Семиряк Д.В., Михальчук І.С.).

В рамках Тижня охорони праці пройшли найрізноманітніші заходи, метою яких є розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя, виховання  гуманного ставлення до людей.

223

Додати коментар